V 57 letech má boxerský šampion v ruce pořád KO úder, jako sekuriťák se s agresivním mladíkem nepáral

V 57 letech má boxerský šampion v ruce pořád KO úder, jako sekuriťák se s agresivním mladíkem nepáral Mladík v modrém šátku byl opravdu hodně agresivní, zatímco Julius Francis (vlevo) zůstával do poslední chvíli ledově klidný | zdroj: Profimedia

Nikdy nedráždi hada bosou nohou, anebo bývalého boxera náznakem útoku. Takovou životní lekci dostal agresivní mladík, který si koledoval tak dlouho, až dostal knockout.

Dny slávy v ringu už má dávno za sebou. Někdejšímu britskému šampionovi Juliusu Francisovi, který v roce 2000 boxoval i s legendárním Tysonem, je dnes 57 let a živí se jako ochranka v komplexu BOXREC v Londýně.

Před několika dny tam musel společně s kolegy řešit situaci s několika agresivními mladíky. Na videu z incidentu je vidět, jak se dohadují se členy ostrahy a jeden z nich na ně dokonce agresivně útočí. Francis působí ledově klidně a postupně výtržníky společně s ostatními vytlačí za zábrany. Když si to pak proti němu jeden z nich vykročí, jednou přesně mířenou ranou na bradu ho složí k zemi.

Těžko soudit, na kolik byl takový zásah adekvátní situaci. Na videu ale jde vidět, že mladík s modrým šátkem se očividně nemínil krotit a proti boxerovi natahoval ruku. Francise se tak zastal i majitel komplexu. Podle něj mladíci uráželi a napadali hosty a personál, měli po nich i plivat. Tým ostrahy se je pak 15 minut snažil vyvést a mladík s modrým šátkem v závěru incidentu vypadal, že chce Juliuse napadnout.

Za Francise se postavil i britský boxer Tyson Fury, podle něhož dostal mladík cennou životní lekci. "Video jsem viděl, mimochodem skvělá pravačka. Tohle se stane, když jste drzí, sprostí a navážíte se do lidí. Co čekáte? Když budete kopat do psa, tak vás kousne, nebo ne?" 

Zdroje:  mirror.co.uk

Nejnovější články