Veterán UFC Silva přestupuje do krvavé boxerské organizace

Veterán UFC Silva přestupuje do krvavé boxerské organizace


Antonio Silva se upsal BKFC, kde se bojuje pouze holými pěstmi. 

Opět na chvíli uhneme od MMA. Organizace Bare Knuckle Fight Championship nabízí drsné krvavé zápasy bez rukavic a rány chodí doslova až do morku kostí. Kromě toho ale svými turnaji, a vyloženě specifickým stylem boxu, pomalu začíná získávat na síle. Vyprodukovala pár slušných borců, ale především sbírá poměrně obstojný počet veteránů z UFC. Naposledy se jim podařilo ulovit těžkou váhu, Antonia Silvu.

BKFC to oznámila ve své tiskové zprávě. "Jsme velice šťastní, že jsme dokázali podepsat "Bigfoot" Silvu a zařadili jsme ho na naši soupisku.," napsal prezident organizace David Feldman. "Bojoval s nejlepšími na světě a několik jich i dokázal porazit. Máme s ním rozjednáno několik zajímavých zápasu a očekáváme od něj opravdu skvělé fighty."

Je pravdou, že Silva už má svůj věk (39) a od výhry z roku 2013 nad Alistairem Overeemem ho soupeři sedmkrát vypnuli a v následné kickboxerské kariéře posbíral akorát dvě prohry, což vedlo ke  spekulacím o odchodu do důchodu. Tady má ale Silva se svým specifickým průbojným stylem stále šanci něco dokázat.

První zápas má napsaný na 30. listopad v australském Aucklandu a třeba se mu jeho kdysi slavnou kariéru podaří znovu nahodit.

Zdroje:  tisková zpráva