Cítil jsem se jako Conor McGregor, prozradil Růžička a rýpl si do promotéra Oktagonu

Cítil jsem se jako Conor McGregor, prozradil Růžička a rýpl si do promotéra Oktagonu Tadeáš Růžička po premiérovém zápase v Clash of the Stars | zdroj: Profimedia

Tadeáš Růžička si po premiéře v Clash of the Stars pochvaloval finanční odměnu, ale také výrazný nárůst čísel na sociálních sítích. Už nyní se mu rýsuje další zápas.

Dalo by se říct, že o výsledku zápasu Tadeáše "Mawara" Růžičky s Tadeášem Veselým bylo předem rozhodnuto. Nervozita se ale favoritovi nevyhnula. “Upřímně, jsem nervózní před každým zápasem, to k tomu patří. Rozcvička, nástup, zápas… I když je s takovým košťálem, tak nikdy nevíš, nejdeme tam hrát šachy,” přiznal v rozhovoru s Willym Caem. Navíc si do poslední chvíle nebyl jistý, zda soupeř skutečně nastoupí.

Nervozita opadla až během nástupu, kdy ho podpořila burácející hala. “Jako kdybych byl Conor McGregor, tohle bylo fakt šílené,” popsal své pocity a přiznal, že si vyzkoušel roli kladné postavy, doposud byl totiž vnímán spíše jako záporák. I pro tuto situaci si vypůjčil jméno známéno zápasníka. “Jako kdybych byl Miloš Petrášek,” zmínil oblíbence bojujícího pro Oktagon.

Ostřílený postojář si chtěl pohlídat, aby ho podceňovaný soupeř netrefil, nechtěl nic nechávat náhodě. A to se mu podařilo. Veselý ani jednou nezasáhl, zápas byl nakonec ukončen kvůli jeho zraněnému ramenu. Růžička si netradiční zkušenost pochvaloval. “Extrémní poděkování publiku, organizaci Clashe, protože to, co dokázali udělat, to je prostě kvalita.”

View this post on Instagram

A post shared by die (@adamkiraly_)

Někteří lidé nicméně poukazovali na skutečnost, že Růžička patří mezi profesionální zápasníky, takže na této akci nemá co pohledávat. “Oni mně nic neplatí, nestarají se o mě. Bojovníka dneska živí čísla, sponzoři se na tebe vy**rou, chtějí vidět čísla… Mám chodit do práce? To já nechci. Vybral jsem si tuto cestu, od 15 let tomu dávám všechno,” řekl s tím, že teprve teď sklízí plody tvrdé dřiny.

Růžička i tentokrát využil příležitosti, aby si rýpl do promotéra organizace Oktagon MMA, s jehož názory se moc neztotožňuje. “Clashi fandím, je mi jedno, co si myslí ostatní. Uvidíte za rok. Už teď mají větší čísla než Oktagon, takže čau Novotný.”

Výplata byla velmi slušná, když se vezme v potaz fakt, že se v kleci moc nezapotil. Během rozhovoru potvrdil, že částka přesáhla hranici 300 tisíc korun. Těší ho ale i další věci. “Ta čísla, sponzoři… Teď si zase budu moct říkat, co chci, jsem zase na vlně.” Pozornost a zájem na sociálních sítích by chtěl využít, pevně věří, že mu otevřou dveře do dalších organizací. “Chci se dostat například do ONE Championship. Na co se podívají? Jednak na čísla, jednak na styl boje a také na způsob prezentace. Teď mi vše hraje do karet.”

A co bude dál? Jeden zápas se rýsuje na půdě Clash of the Stars, “Mawarovi” se nabídl Filip Roubíček, který naposledy knockoutoval Filipa Grznára. “Rozhodně nechci stavět svoji kariéru jenom na Clashi, to ne, to v žádném případě,” dodal Tadeáš, který očekává, že se brzy dostane k zápasům na světové úrovni, čemuž odpovídá i jeho příprava. Další zastávka bude v RFA, kde se s Jacobem Mikulou porve o titul.

Zdroje:  Willy Cao - YouTube

Nejnovější články