Naštvaný Ilja Škondrič podezírá Marpa, že si zranění vymyslel

Naštvaný Ilja Škondrič podezírá Marpa, že si zranění vymyslel Marpo vs. Ilja Škondrič | zdroj: FOTO: Se svolením RFA

Ilja Škondrič se měl v sobotu dočkat dlouho promovaného boxerského souboje s Marpem, nakonec si na něj ale bude muset počkat o něco déle. Rapperovo zranění mu ale přijde přinejmenším podezřelé.

Na tiskové konferenci koncem minulého týdne Marpo prohlásil, že do hlavního zápasu turnaje RFA 7 nemůže nastoupit kvůli naražené ruce. “Trefil jsem nějaký zadní direkt a ohnul jsem si celou ruku, špatně jsem ji zpevnil… Mrzí mě to hlavně vůči Iljovi,” vysvětlil. S organizací se tedy domluvil, že se zápas přesune.

Promotér Boris Marhanský měl nemilou povinnost předat zprávu Iljovi Škondričovi, který se zrovna v tentýž den vracel z kempu v Thajsku. Nadšený pochopitelně nebyl. “Radši nebudu citovat, co mi říkal do telefonu, takže to nechám na něm, zda se chce k tomu vyjádřit,” řekl promotér na konto hlavního trenéra Octagon Fighting Academy. “Řekl jsem mu, že to není nic vymyšleného, že zápas opravdu bude. Nebavíme se o tom, že zápas rušíme.”

Škondrič se k situaci následně skutečně vyjádřil, pro zranění na straně Marpa ovšem velké pochopení neměl. “Já to nechápu, však by si měl člověk dávat pozor, když ví, že má pár dní do zápasu,” postěžoval si v komentáři, který zveřejnil magazín športky.sk. “Je to samozřejmě tvrdý sport, k němuž zranění patří, určitě netvrdím, že si zranění vymyslel.”

Jisté podezření v sobě ale Ilja nezapře. Veterán slovenské MMA scény nezapomněl zdůraznit, že absolvoval náročnou přípravu, která ho stála hodně peněz. Těšil se tedy, že v sobotu dojde k zúčtování. “Doufám, že necuknul, že se skutečně jedná o zranění, protože já jsem se připravoval opravdu tvrdě. Na tři týdny jsem odešel od rodiny, abych absolvoval kemp v Thajsku, stálo mě to hodně peněz, takže jsem samozřejmě naštvaný, že se zápas zrušil.”

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ilja Škondrič (@iljaskondric)

Škondričovi se navíc zdálo, že se Marpovi do boxerského duelu moc nechce. “Marpo se mi nezdál nějak extra naladěný do boje, ale samozřejmě se můžu mýlit,” prohlásil, přičemž zdůraznil, že pokud by zranění nebylo skutečné, pak s Marpem bojovat ani nechce. “Jestli se po**al, tak ho v dalším zápase ani nechci,” shrnul svůj pohled na věc.

Na tiskové konferenci zaznělo, že se Marpo bude vracet do přípravy zhruba za čtyři týdny, to už by ruka měla být v pořádku. Samotný zápas byl odložen na 11. března, kdy se RFA vrátí do Prahy. “Chápu, že jsou zápasy, kde se to vyhrotí, protože se ti lidé nemusí a nemají rádi, ale já si umím představit, že si s ním sednu na pivo, i když ho nepiju, a pokecám si s ním,” nechal se slyšet Marpo. “To už teď nepůjde,” prohlásil Radim Tauchen, Marpův manažer. “Mluvil jsem s jeho manažerkou a už vůči tobě nemá tak dobré srdce.” Možná tedy právě díky těmto komplikacím zápas získá jistý náboj, jenž mu dle mnohých doposud chyběl.

Zdroje:  Športky.sk , Real Fight Arena - YouTube

Nejnovější články