Adrian Zielinski

Welterweight 77 kg
Původ: Polsko Věk: 35 let Výška: 178 cm Klub: Arrachion Olsztyn
Výhra 22 Prohra 12 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Szymon Dusza FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław 27. listopadu 2021 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Alexander Gorshechnik FEN 35: LOTOS Fight Night Ostróda 26. června 2021 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Daniel Rutkowski FEN 31: Rutkowski vs. Zieliński 2 28. listopadu 2020 Deci (Unanimous) 5 5:00
Výhra Danilo Belluardo Fight Exclusive Night 29: LOTOS Fight Night Ostróda 22. srpna 2020 KO/T (Punches) 1 2:17
Prohra Daniel Rutkowski Babilon MMA 10: Podziemny Krąg 26. října 2019 Deci (Unanimous) 5 5:00
Výhra Fabiano Silva da Conceicao Fight Exclusive Night 25: Ostróda Fight Night 15. června 2019 KO/T (Retirement) 2 5:00
Výhra Kamil Lebkowski Fight Exclusive Night 24: All or Nothing 16. března 2019 KO/T (Punches) 1 3:12
Výhra Kamil Lebkowski Fight Exclusive Night 24: All or Nothing 16. března 2019 Technical KO 1 3:12
Prohra Joshua Aveles ACB 84: Burrell vs Agujev 7. dubna 2018 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Ustarmagomed Gadzhidaudov ACB 75 - Gadzhidaudov vs. Zielinski 25. listopadu 2017 KO (Knee) 1 1:17
Prohra Ustarmagomed Gadzhidaudov ACB 75: Stuttgart 25. listopadu 2017 KO/T (Knee) 1 1:17
Prohra Piotr Hallmann ACB 63: Celiński vs Magalhaes 1. července 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Rasul Yakhyaev ACB 53: Young Eagles 15 18. února 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Islam Makoev Absolute Championship Berkut 46: Olsztyński Legion 24. září 2016 Subm (Guillotine Choke) 2 2:40
Výhra Rasul Ediev Absolute Championship Berkut 35: In Memory of Guram Gugenishvili 6. května 2016 Subm (Rear Naked Choke) 2 2:12
Výhra Ustarmagomed Gadzhidaudov Absolute Championship Berkut 29: Poland 6. února 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Andrei Koshkin ACB 24: Berkut Cup 2015 (Stage 7) 24. října 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Viktor Tomasevic XCage 7: PLMMA 50 Extra 13. března 2015 KO/T (Elbows) 1 4:33
Výhra Marian Ziolkowski PLMMA 41: Extra - Legionowo 24. října 2014 KO/T (Elbow Injury) 1 5:00
Výhra Miroslav Strbak XCage 6: PLMMA 38 5. září 2014 KO/T (Punch) 1 2:59
Výhra Niko Puhakka PLMMA 32: Warmia Heroes II 10. května 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Adam Golonkiewicz PLMMA 24: Extra - Legionowo 15. listopadu 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Romanas Siaudinis PLMMA 23 19. října 2013 Subm (Kimura) 1 2:56
Výhra Maciej Linke PLMMA 17: Warmia Heroes 18. května 2013 KO/T (Punches) 1 4:10
Prohra Mateusz Teodorczuk KWFN - Kazimierza Wielka Fight Night 2 16. listopadu 2012 Decision 3 5:00
Výhra Pawel Glebocki GFN 2 - Grajewski Fight Night 6. října 2012 Decision 3 3:00
Výhra Ireneusz Mila MMA Fight Night 1: Diva Spa 19. května 2012 Deci (Split) 2 5:00
Prohra Viktor Tomasevic CG 4 - Judgement Day 14. dubna 2012 Submission 1 0:00
Výhra Tomas Jenicek EFS 1 11. února 2012 KO/T (Punches) 2
Výhra Rafal Nowasielski XCage - Extreme Cage 3 3. prosince 2011 Decision 2 5:00
Prohra Brian Moore CG 3 - Battle for Europe 15. října 2011 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Artur Smigasiewicz GP - Olsztyn Boxing Night 11. března 2011 Submission 1 3:52
Výhra Jakub Szymanski MMAF - MMA Fighting 1 22. ledna 2011 Submission 2 4:40
Výhra Rafal Rynkowski PAMMA - Northern Poland Championships 4. prosince 2010 Submission 1 4:51

Články o bojovníkovi