Denis Goltsov

The Russian Bogatyr

Heavyweight 111 kg
Původ: Rusko Věk: 31 let Výška: 195 cm Klub: Sambo-Piter
Výhra 30 Prohra 8 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Maurice Greene PFL 5: 2022 Regular Season 24. června 2022 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Cody Goodale PFL 2: 2022 Regular Season 28. dubna 2022 KO/T (Ground and Pound) 1 3:20
Prohra Ante Delija PFL 2021 #8: Playoffs 19. srpna 2021 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Brandon Sayles PFL 2021 #6: Regular Season 25. června 2021 KO/T (Ground and Pound) 3 1:24
Výhra Muhammed DeReese PFL 2021 #3: Regular Season 6. května 2021 KO/T (Ground and Pound) 1 4:21
Prohra Malik Misaev PFL 2019 #9: Playoffs 31. října 2019 KO/T (Right Hook to Ground and Pound) 3 4:59
Výhra Satoshi Ishii PFL 2019 #9: Playoffs 31. října 2019 Deci (Majority) 2 5:00
Výhra Kelvin Tiller PFL 2019 #6: Regular Season 8. srpna 2019 Subm (Ezekiel Choke) 2 3:40
Výhra Jared Rosholt PFL 2019 #3: Regular Season 6. června 2019 KO/T (Left Hook and Hammerfists) 1 2:03
Výhra Ednaldo Oliveira S-70: Plotforma Cup 2018 22. srpna 2018 Subm (Choke) 2 4:50
Výhra Atanas Djambazov Russian Cagefighting Championship: RCC 25. února 2018 Subm (Choke) 1 4:59
Výhra Chase Gormley ACB 77: Vasilevsky vs. Duraev 23. prosince 2017 KO/T (Punch) 2 2:16
Prohra Mukhomad Vakhaev ACB 67: Berkhamov vs Cooper 19. srpna 2017 KO/T (Submission to Punches) 4 1:57
Výhra Salimgerey Rasulov ACB 50: Stormbringer 18. prosince 2016 Deci (Unanimous) 5 5:00
Výhra Paul Buentello Absolute Championship Berkut 41: The Path to Triumph 15. července 2016 KO/T (Head Kick) 1 3:08
Výhra Mike Kyle Absolute Championship Berkut 32: The Battle of Lions 26. března 2016 Subm (Triangle Choke) 1 2:18
Výhra John Hawk Tech-KREP FC: Prime Selection 2015 (Stage 7) 9. října 2015 KO/T (Punches) 1 2:17
Výhra James McSweeney Tech-KREP FC: Prime Selection 2015 (Stage 4) 24. července 2015 KO/T (Head Kick) 2
Výhra Peter Graham Tech-KREP FC: Ermak Prime Challenge 3. dubna 2015 Subm (Kimura) 2 3:22
Výhra Zoumana Cisse Tech-KREP FC: Battle Of Heroes 12. prosince 2014 Subm (Armbar) 1 4:04
Výhra Brett Rogers Tech-KREP FC: Prime 3 19. září 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Roy Boughton Tech-KREP FC: Prime 2 23. května 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Ivo Skopljak Tech-KREP FC: Prime 1 21. března 2014 Subm (Armbar) 1 1:50
Výhra Szymon Bajor Union Of Veterans: Cup Of Champions 2013 21. prosince 2013 KO/T (Punch) 2 4:07
Výhra Dritan Barjamaj S-70: Plotforma Cup 2013 17. srpna 2013 Subm (Guillotine Choke) 1
Výhra Tadas Rimkevicius Global Fight Club 1 14. prosince 2012 KO/T (Punches) 1 1:25
Výhra Yuri Gorbenko Lion's Fights 2: Fightspirit Championship 2 2. září 2012 KO/T (Head Kick) 2
Prohra Akhmed Sultanov M-1: Battle Of The Legends 2 21. června 2012 Subm (Heel Hook) 1 1:28
Výhra Konstantin Erokhin S-70: Russian Grand Prix 2011 (Stage 3) 6. dubna 2012 KO/T (Spinning Back Fist) 3 10:00
Výhra Teymur Aslanov M-1 Challenge 29: Samoilov vs. Miranda 19. listopadu 2011 Subm (Triangle Choke) 1 1:55
Prohra Alexander Volkov M-1 Challenge 25: Zavurov vs Magumedov 2 28. dubna 2011 KO/T (Punches) 2 3:05
Prohra Dmitry Poberezhets ProFC - Union Nation Cup 14 9. dubna 2011 Submission 2 1:54
Prohra Dmitry Poberezhets ProFC 26: Union Nation Cup (Stage 14) 8. dubna 2011 Subm (Rear-Naked Choke) 2 1:54
Výhra Ilya Dzhadugishvili ProFC - Union Nation Cup 13 13. února 2011 Technical KO 1 1:26
Výhra Ilya Dzhadugishvili ProFC 25: Union Nation Cup (Stage 13) 12. února 2011 KO/T (Punches) 1 1:26
Prohra Ibragim Ibragimov ProFC 23: Union Nation Cup (Stage 11) 25. prosince 2010 Subm (Heel Hook) 1 4:35
Výhra Marat Aliaskhabov M-1 Challenge 21: Guram vs. Garner 28. října 2010 Subm (Straight Armbar) 1 4:56
Výhra Igor Kukurudziak M-1: Battle On The Neva 4 19. srpna 2010 Deci (Unanimous) 3 5:00

Články o bojovníkovi