Szymon Bajor

Heavyweight 110 kg
Původ: Polsko Věk: 33 let Výška: 186 cm Klub: Artfight
Výhra 22 Prohra 10 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Bartosz Szewczyk FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław 27. listopadu 2021 Subm (Rear Naked Choke) 2 2:57
Výhra Bartosz Szewczyk FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław 27. listopadu 2021 Subm (Rear Naked Choke) 2 2:57
Výhra Ednaldo Oliveira FEN 32: LOTOS Fight Night 4 20. února 2021 KO/T (Elbows) 3 4:06
Výhra Tassilo Lahr FEN 30: LOTOS Fight Night 3 3. října 2020 KO/T (Doctor Stoppage) 1 5:00
Prohra Oli Thompson FEN 28 - Lotos Fight Night 13. června 2020 KO 1 0:23
Prohra Oli Thompson Fight Exclusive Night 28: LOTOS Fight Night 13. června 2020 KO/T (Punch) 1
Výhra Marcin Sianos Fight Exclusive Night 26: The Greatness 12. října 2019 KO/T (Elbows) 2 3:03
Výhra Ramis Teregulov GFC 15 28. července 2019 KO/T 1 3:12
Výhra Grzegorz Cieplinski Fight Exclusive Night 24: All or Nothing 16. března 2019 KO/T (Punches) 1 4:20
Prohra Aleksander Emelianenko Battle on Volga 3 4. března 2018 KO/T (Punches) 1 3:03
Výhra Alexander Stolyarov S-70: Plotforma Cup 2017 8. srpna 2017 KO/T (Punches) 3 1:05
Prohra Valentin Moldavsky RIZIN Fighting World Grand Prix 2016: 2nd Round 29. prosince 2016 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Teodoras Aukstuolis RIZIN Fighting World Grand Prix 2016: 1st Round 25. září 2016 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Jedrzej Mackowiak KSW 34: New Order 5. března 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Michal Wlodarek KSW 30: Genesis 21. února 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Kamil Walus KSW 28: Fighters' Den 4. října 2014 KO/T (Punches) 1 1:42
Prohra Jacek Czajczynski Pro MMA Challenge 1: Narodziny 1. března 2014 Deci (Majority) 3 5:00
Prohra Denis Goltsov Union Of Veterans: Cup Of Champions 2013 21. prosince 2013 KO/T (Punch) 2 4:07
Výhra Chaban Ka ProFC 51: Baltic Challenge 5 12. listopadu 2013 KO/T (Punches) 3 4:35
Výhra Blazej Wojcik PLMMA 18: Extra / Prime FC 4 15. června 2013 Subm (Kimura) 3 1:26
Výhra Rafal Niedzialkowski PLMMA 13: Prime FC 3 / Rzeszów 23. března 2013 Subm (Armbar) 1 4:35
Výhra Nikolai Danilov PLMMA 8: Prime FC 2 / Tarnobrzeg 17. listopadu 2012 KO/T (Kick to the Body) 2 2:32
Prohra Bjoern Schmiedeberg Respect FC 8 22. září 2012 Subm (Kneebar) 1 4:54
Prohra Marcin Tybura Prime FC 1: Tybura vs. Bajor 1. června 2012 Deci (Split) 3 4:00
Výhra Artur Gluchowski MMA Fight Night 1: Diva Spa 19. května 2012 Subm (Armbar) 2 2:48
Výhra Grzegorz Omanski DDW - Kolbuszowa 10. března 2012 Decision (Unanimous) 1 5:00
Výhra Stefan Krajci OEF - Carphatian Primus Belt Round 1 13. listopadu 2011 Technical KO 1 3:20
Výhra Martina Nováková-Hamadáková NoF 2 - Laincz vs. Jakopic 5. listopadu 2011 Submission 1 0:00
Prohra Piotr Piotrowski Champions Night - Nastula vs. Wronski 20. srpna 2011 Submission 2 2:50
Výhra Norbert Piskorski Olimp Extreme Fight - Poland vs. Czech Republic 22. května 2011 Submission 1 1:06
Výhra Norbert Piskorski SMMAS - Subcarpathian MMA Show 2 10. října 2010 Submission 1 2:50
Výhra Maciej Surma SMMAS - Subcarpathian MMA Show 1 9. května 2010 Submission 2 2:54

Články o bojovníkovi