Mayweather se chystá boxovat na mrakodrapu v Dubaji. Soupeř? Nejspíš opět youtuber

Mayweather se chystá boxovat na mrakodrapu v Dubaji. Soupeř? Nejspíš opět youtuber Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor | zdroj: Profimedia

Slavný boxer nikdy neodmítne možnost snadného a velkého výdělku. Jeden takový ho zřejmě čeká na konci února, soupeřem bude nejspíš zhýčkaný milionářský synek.

Neporažený boxer Floyd Mayweather oznámil, že čtyři dny před svými 45. narozeninami opět navleče rukavice a nastoupí k exhibičnímu duelu. Ten se má odehrát 20. února na heliportu dubajského hotelu Burj Al Arab, kde se před lety uskutečnil například tenisový duel mezi Federerem a Agassim.

Soupeř zatím není oficiálně potvrzen, Floyd ale uvedl, že se by jím možná mohl být teprve 19letý Rashed Belhasa - syn milionáře, který se na Youtube proslavil pod přezdívkou Money Kicks.

Ten po vzoru bratrů Paulů začal fušovat také do boxu, kde má zatím rekord 2-0. Soupeři ale samozřejmě ani zdaleka nedosahovali kvalit Mayweathera. Šance, že by boxerskou legendu mohl porazit, jsou prakticky nulové. Pro Floyda se jedná o další velmi snadno vydělané peníze. V minulosti se v exhibičních utkáních střetl také s elitním japonským kickboxerem Tenshinem Nasukawou či youtuberem Loganem Paulem.

"Money Kick dělá velké věci a líbí se mi, co vidím. Ale ještě nevíme, ale jelikož je odsud, tak by to bylo skvělé. Bude tam opravdu speciální publikum, ne moc lidí. Takže pokud budete mít šanci přijít, měli byste vědět, že jste hodně speciální," řekl k nadcházející show Mayweather.

Obrázek o bojových schopnostech Money Kickse se můžete udělat například v tomto videu:

Zdroje:  Boxingscene.com

Nejnovější články