Tohle byla rychlovka! Kelleher uškrtil Rodrigueze za 39 vteřin a pak běžel pozvat Cormiera na golf

Tohle byla rychlovka! Kelleher uškrtil Rodrigueze za 39 vteřin a pak běžel pozvat Cormiera na golf zdroj: ufc.com

Ačkoliv se Kelleherovi jen pár hodin před zápasem změnil soupeř, nakonec oslavil rychlé vítězství a domů si odnesl bonus za výkon večera.

Některé zápasy skončí dřív než stihly vůbec začít. Stejný případ byl duel Brian Kelleher vs. Ray Rodriguez. Druhý jmenovaný neměl původně vůbec bojovat, po vypadnutí Kevina Natividada jen pár hodin před zápasem (pravděpodobně pozitivní test na koronavirus) ale dostal v UFC šanci na premiérový zápas.

Rodriguez začal tvrdými kopy a celkově byl o dost aktivnější. Nejspíš si ale na souboj v postoji dost nevěřil, a když Kellehera dostal zády k pletivu neváhal a zkusil takedown. Ten se mu sice povedl, ale Kelleher si jeho krk chytil do pevné gilotiny. Tu rychle vší silou utáhl a donutil nováčka odklepat.

Vítězství za 39 vteřin, přesto se nejedná o nejrychlejší Kelleherovo ukončení, ve svém druhém profi zápase totiž soupeře knockoutoval dokonce za pouhých 23 vteřin. Přesto nemusí smutnit, protože tentokrát si navíc za svůj výkon odnesl bonus 50 000 dolarů.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Grappling/MMA News (@grapplingmmanews),Zář 6, 2020 v 5:09 PDT

Během oslav ještě v kleci si všiml u komentátorského stolku Daniela Cormiera, bývalého šampiona polotěžké a těžké váhy. Ten začal nedávno hrát golf a Kelleher ho ihned pozval na společnou hru.

"Vždycky je to šok, když je to takhle rychlé. Vlastně je to už podruhé tenhle rok, tohle bylo teda rychlejší, ale v lednu to bylo podobné, chytil jsem v prvním kole gilotinu a byl konec. Je to takové hořkosladké, protože samozřejmě chceš zápas ukončit, ale zároveň chceš taky získat nějaké zápasové zkušenosti," rozpovídal se Kelleher na pozápasové tiskové konferenci. Zároveň ale také přiznal, že ho změna soupeře na poslední chvíli dost rozhodila a necítil se během úvodních vteřin ve své kůži, takže může být vlastně rád, že to skončilo tak rychle.

Zdroje:  Vlastní

Nejnovější články