Adesanya a Perreira se nečekaně potkali na letišti, vzali to s humorem

Adesanya a Perreira se nečekaně potkali na letišti, vzali to s humorem Israel Adesanya vs. Alex Pereira | zdroj: Profimedia

Když se rivalové z klece potkají v civilu, občas bývá okamžitě oheň na střeše. Adesanya s Pereirou ale ukázali, že jsou sportovci se smyslem pro humor.

Jejich rivalita nemá obdoby, bojovali spolu už čtyřikrát, naposledy se v dubnu radoval Adesanya a znovu usedl na trůn šampiona střední váhy. Pereira samozřejmě doufá, že u toho nezůstane, prozatím se ale přesunul do polotěžké divize, kde si domluvil souboj s ex-šampionem Janem Blachowiczem.

Kdo na sociálních sítích sleduje oba bojovníky, ten věděl, že se momentálně oba nachází v Austrálii. Přestože oba navštívili boxerský zápas Parker vs. Opelu, osobně se nepotkali. Na neplánované setkání došlo až na letišti. A přestože se oba pánové nemají moc v lásce, vzali to oba s humorem.

"Hádejte, koho jsem potkal na letišti," napsal k videu z letiště Poatan.

"Můj život je videohra," doplnil Izzy komentář k vlastnímu videu.

Zda někdy dojde na další odvetu, bude záležet na tom, jak se bude oběma borcům dařit. Adesanya se totiž netají tím, že mu jeden pás nestačí a rád by se stal členem elitního klubu dvojitých šampionů. Když se o to pokoušel posledně, tak mu to překazil Blachowicz. Stylebender dal ale najevo, že se svého snu nevzdává. Nahrává tomu i fakt, že ve střední divizi má celkem nouzi o nové vyzyvatele. Pokud se tedy Pereirovi bude v polotíze dařit a získá pás, mohl by ho Izzy vyzvat. My ale samozřejmě doufáme, že na tenhle scénář nedojde a divizi do 93 kg bude neochvějně vládnout Jiří Procházka, až se po zranění ramene vrátí do akce.

Nejnovější články