Blázen Strickland si do tělocvičny pozval fanouška, při sparringu ho pak poslal k zemi

Blázen Strickland si do tělocvičny pozval fanouška, při sparringu ho pak poslal k zemi Sean Strickland | zdroj: Profimedia

Kdo sleduje dění okolo organizace UFC, ten moc dobře ví, že Američan Sean Strickland má dost zvláštní povahu mnohdy připomínající psychopata. Co si tedy myslet o fanouškovi, který přijal jeho pozvání na cvičný souboj v kleci?

Soudě podle Stricklandových vyjádření ho fanoušek "Johnny" někde oslovil s tím, jestli by si s ním mohl zaspárovat, načež mu ukázal, jak stínuje. Dostal tedy od Seana nabídku, aby za ním dorazil do tělocvičny, což celkem překvapivě také udělal. "Špatný nápad," podotkl ještě před soubojem Stricklandův týmový parťák Chris Curtis.

Johnny dostal možnost zvolit, na kolik procent bude sparring probíhat. Jeho odpověď 69 Strickland zaokrouhlil nahoru a v úvodních vteřinách zůstával v krytu, aby si mladíkovu sílu otestoval. Ten se rychle osmělil a začal přitvrzovat, Sean ho ale v mžiku vrátil nohama zpět na zem a bylo jasné, že si s ním nebude jen lehce zapinkat. Všechna čest Johnnymu, že se nevzdal a dokonce kopnul dva obstojné lowkicky, osudu ale neutekl a schytal symbolické "TKO", po kterém si začal sundávat rukavice, aby dal najevo, že už opravdu pokračovat nebude.

Zda to Johnnyho namotivuje do dalších tréninků, anebo se od teď bude MMA gymům vyhýbat obloukem, to se už asi nedozvíme. Na videu nevypadal nijak namyšleně, Strickland ho tedy určitě mohl trochu šetřit. Na druhou stranu je o tomhle fighterovi obecně známé, že nemá moc vysokou sociální inteligenci a z řad netrénovaných fanoušků by s ním do klece vlezl asi jenom podobný blázen, který tak dostal alespoň nezapomenutelný zážitek.

Ne úplně pochopitelné je i to, že si Strickland dovolil s neznámým chlapíkem zatrénovat jen pár dní před svým dalším zápasem. Ten ho čeká již tento víkend, na domácí půdě v Las Vegas bude čelit Abusupiyanu Magomedovi.

Zdroje:  vlastní

Nejnovější články