Bývalý bojovník UFC byl zatčen, během dovolené napadl taxikáře

Bývalý bojovník UFC byl zatčen, během dovolené napadl taxikáře Alessio Di Chirico | zdroj: Profimedia

Neshody s taxikářem se Alessio Di Chirico rozhodl řešit ránou do obličeje, to mu ale jen tak neprojde.

Bývalý italský zápasník Alessio Di Chirico má problém. Na dovolené ve Španělsku totiž napadl taxikáře, kterému měl ranou do obličeje způsobit zlomeninu lícní kosti a poranit oko. Důvodem mělo být údajně to, že mu řidič nedovolil sedět s rodinou na zadních sedačkách, protože by tam byli čtyři a porušili by tím zákon. Jízdu z restaurace na hotel přesto absolvovali a dokonce za ni prý zaplatili, pak ale následovala rána. Zda napadení předcházelo ještě něco, zatím není jasné.

Di Chirico není prvním bojovníkem, kdo měl ve Španělsku problémy kvůli taxíku. Darren Till se svými kumpány měl kdysi na Tenerife jeden dokonce odcizit. Na rozdíl od něj se ale italský fighter nikdy neprezentoval jako nějaký bouřlivák a působil spíš dojmem milého chlapíka. Nejvýrazněji na sebe upozornil, když po vítězství odmítl dávat rozhovory, protože po porážkách se ho také nikdo na nic neptal.

Do UFC Alessio naskočil v roce 2015 se skóre 9-0. Neporaženost ale rychle vzala za své a v nejslavnější organizaci se mu výsledkově vůbec nedařilo, když vyhrál pouze 4 z 11 zápasů. Pro tuzemské fanoušky je ale italský bojovník zajímavý i tím, že poměřil síly hned s několika bojovníky z domácí scény. Těsně před odchodem za moře na galavečeru v Praze ukončil na TKO Andrého Reinderse a později se střetl také s Bojanem Veličkovičem a Makhmudem Muradovem, ani na jednoho z nich už ale nestačil.

Kariéru Di Chirico ukončil po poslední prohře loni v září. "Myslím, že ja čas přesunout se na další část mého života. Vím, že už nebude cesty zpět a bude mi to chybět, ale vím, že je ten správný čas přestat," napsal tehdy. Nyní se věnuje trénování svěřenců ve vlastní tělocvičně.

Zdroje:  mmamania.com

Nejnovější články