Jorge Masvidal bojuje se zvýšenou popularitou. "Jsem většinu času zavřený doma," říká

Jorge Masvidal bojuje se zvýšenou popularitou. "Jsem většinu času zavřený doma," říká zdroj: Bloody Elbow

Zájem fanoušků a médií může být také obtěžující, o čemž by mohl vyprávět Jorge Masvidal, který raději ani nevychází ven z domu. 

Do březnového zápasu proti Darrenu Tillovi nastupoval Jorge Masvidal po šestnácti měsíční pauze. Ani on sám v tu chvíli nejspíš nečekal, jak úspěšný rok to pro něj bude. Poté, co britského bijce utloukl ve druhém kole, pochutnal si v červenci výstavním letícím kolenem na Benu Askrenovi, čímž také získal nejrychlejší knokaut v historii UFC a naposledy v listopadu přemohl Natea Diaze, kterému po třetím kole nepovolili pokračovat lékaři.

To samozřejmě Masvidala vystřelilo do úplně jiné úrovně , a i přesto, že ještě stále nebojoval o titul, na což podle šampiona welterové váhy, Kamaru Usmana, není stále připravený, nabral na veliké popularitě. Fanoušci ho poznávají na každém rohu a média na něj strhávají o dost více pozornosti.  Zní to sice skvěle, ale nemusí to být tak příjemné. Masvidal přiznal v rozhovoru pro YouTube kanál Below The Belt, že aby předešel určitým situacím, zůstává raději doma.

„Jsem většinu času zavřený doma. Jdu totiž třeba do supermarketu a už musím rozdat 15 fotek a povídat si. Jo když je to třeba fotka a jedna věc, tak v pohodě. Ale kolikrát je to ještě plno otázek - a já se snažím každému vyhovět. Když si potřesu rukou s pěti kluky, tak nemůžu tomu dalšímu říct: ‚Hele ty už si šestý, dej si odchod.‘ A takhle bych měl být ostrý celý den, abych měl klid? Začíná to ve mě vyvolávat úzkost. Stejně jako velké davy.“

Ze stejného důvodu se doma věnuje také tréninku. Fanoušci ho začali totiž hledat i v jeho gymu a to mu přijde jako nejvíce obtěžující věc. „Ano, většinu času doma i trénuji, protože když jdu do svého gymu, tak už se zase s někým musím fotit. A při mém tréninku je to asi jediný moment, kdy mě to vytáčí. Taky se k nikomu z nich nenacpu do práce a nezačnu se ho ptát: ‚Co děláš na tom počítači?‘ Jedna věc je, když chtějí fotku, jenže oni na vás začnou mluvit, když jste uprostřed tréninku. To už si jen říkám: ‚Bratře, moje mysl je teď na úplně jiném místě.‘“

Zdroje:  Below The Belt

Nejnovější články