Mladý supertalent Mokaev vyzýval Dvořáka, nakonec ale našel jiného soupeře

Mladý supertalent Mokaev vyzýval Dvořáka, nakonec ale našel jiného soupeře Muhammad Mokaev | zdroj: Profimedia

Je mladý, neporažený a chce do dvou let usednout na trůn UFC, aby překonal rekord legendy. Rozjetý Mokaev si konečně domluvil dalšího soupeře, bude to opět rychlovka?

Od teprve 21letého Muhammada Mokaeva jsou v UFC očekávany velké věci. Není divu, neporažený mistr světa z amatérů zatím válí i mezi profíky. Premiérový zápas mu nezabral ani minutu, a tak není divu, že by se brzy rád vrátil zpět do akce. Jeho cíl je totiž stát se nejmladším šampionem v dějinách UFC, tedy překonat rekord fenomenálního Jona Jonese, jenž usedl na šampionský trůn ve 23 letech a 8 měsících.

Ještě před pár týdny měl mladý Dagestánec s britským pasem spadeno na Davida Dvořáka, se kterým se chtěl potkat 23. července a zamýšlel se po jeho zádech vydrápat mezi nejlepší desítku. Nakonec se ale podle ESPN domluvil s Charlesem Johnsonem (11-2), který v minulých letech kraloval organizaci americké LFA, v UFC to pro něj bude premiéra.

"Konečně se někdo pochlapil. Šílené, kolik lidí se v tomhle sportu bojí, ale respekt soupeři, že řekl ano. Rozdrtím ho a pak už nebudou moci chlapi z žebříčku utíkat," reagoval Mokaev na sociálních sítích. Uvidíme tedy, zda svůj "hype" potvrdí i napodruhé a jak rychle ho bude chtít UFC budovat.

Zdroje:  ESPN

Nejnovější články