Na mol opilý boxer Tyson Fury byl vyhozen z baru, na ulici lezl po čtyřech

Na mol opilý boxer Tyson Fury byl vyhozen z baru, na ulici lezl po čtyřech V 8. kole byl Fury v obrovských problémech, od KO ho nejspíš zachránil konec kola | zdroj: Profimedia

Lítá boxer Tyson Fury opět v problémech s alkoholem? Video ho ukazuje v nezáviděníhodném stavu.

„Gypsy King“ nedávno v ringu utrpěl první porážku v profesionální kariéře, když nestačil na Oleksandra Usyka. Bodové rozhodnutí sice okamžitě zpochybnil a v odvetě na konci roku bude moci srovnat skóre, teď se ale zdá, že má možná větší problém – alkohol.

Všudypřítomné kamery o víkendu zachytily, jak slavného boxera v silně podnapilém stavu vyvedla ochranka z baru Nowhere v menším anglickém městě Morecambe. Venku pak ani nedokázal stát a lezl po čtyřech. Ke cti mu budiž přičteno to, že se podle dostupných záznamů nechoval nijak agresivně.

Sama o sobě by tato situace nebyla až tak šokující. Podle zdroje z Furyho blízkého okolí, se boxer alkoholu nedotkl celý rok a teď prostě neuhlídal míru. Alarmující je ale fakt, že měl před lety s pitím velké problémy, o nichž poté otevřeně mluvil. Alkoholem se tehdy snažil zahnat deprese a úzkosti, což samozřejmě nebyl dobrý nápad. 

V roce 2016 tak dokonce musel odstoupit z odvety s Vladimirem Kličkem a byly mu odebrány šampionské pásy. Nakonec ale naštěstí vyhledal odbornou pomoc a o dva roky později se do ringu triumfálně vrátil. Jeho příběh tak poskytl inspiraci lidem, kteří se potýkali s podobnými problémy.

Nezbývá tedy než doufat, že tentokrát zůstane jen u epizody v Morecambe a Fury své démony udrží pod kontrolou a do odvety s Usykem nastoupí v prosinci v co nejlepší formě.

Zdroje:  The Sun

Nejnovější články