Reakce bojovníků na bitvu Kattar –⁠ Chikadze

Reakce bojovníků na bitvu Kattar –⁠ Chikadze Calvin Kattar vs. Giga Chikadze | zdroj: Profimedia

Po necelé měsíční pauze se dnes v noci odehrál další turnaj UFC. Ujít si ho nenechali samozřejmě ani mnozí bojovníci, kteří se o dojmy z hlavní 25minutové bitvy podělili na sociálních sítích.

Své potenciální soupeře samozřejmě bedlivě sledoval šampion pérové divize Alexander Volkanovski. Toho Chikadze ještě před zápasem vyzýval, ale Australan ho usměrnil, aby si z osmé příčky zatím moc nevyskakoval. "Teď už víte! Gratuluju Calvinu Kattarovi," reagoval stručně na výsledek zápasu, který potvrdil jeho předchozí argument.

S gratulací přispěchal i Max Holloway, který právě Kattara loni strašně zbil. "Gratuluji Calvinovi, to byl výkon," napsal na Twitter.

Nadšený byl také Dustin Poirier: "Tohle mě nutí chtí bojovat. Skvělé tempo a skvělá kadence." Přidal se k němu také Justin Gaethje: "Kattar vypadá dobře, vede 3-0. Ale pořád je v nebezpečí, Giga ho pořád může vypnout. Skvělý zápas."

Kamaru Usman byl stručnější: "To byl teda zápas." A Islam Makhachev (nejspíše v zastoupení manažera a ghost writera Ali Abdelazize) by fight rovnou nominoval na ocenění Zápas roku.

Bojovník v důchodu a UFC komentátor Paul Felder ironicky poznamenal: "To byla stupidní zábava."

Belal Muhammad byl nadšený výkonem Kattara, který rok nebojoval: "Wow, takhle se vracíš po dlouhé pauze."

Souboj si nenechal ujít ani veterán Cub Swanson, který na vlastní játra loni pocítil sílu Gigova kopu. "Tohle byl skvělý zápas! Správný způsob, jak odstartovat rok," napsal.

Nadšení neskrýval také Michael Chandler: "Můj bože. Kattar je jedním z mých nejoblíbenějších bojovníků na sledování. Vždycky má tvrdou a vytříbenou techniku, jde do boje. Má srdce a velké sebevědomí."

Zdroje:  Twitter

Nejnovější články