Boxerský duel Joshua vs. Ngannou dostal vlastní trailer. Bojovníci se v něm promění v postavy z videohry

Boxerský duel Joshua vs. Ngannou dostal vlastní trailer. Bojovníci se v něm promění v postavy z videohry Anthony Joshua a Francis Ngannou | zdroj: Profimedia

Je už tradicí, že na největší boxerské zápasy lákají epické trailery. Svůj vlastní dostali i Anthony Joshua a Francis Ngannou.

Na Tysona Furyho loni na konci října nestačil, teď ale Francis Ngannou nastoupí do ringu podruhé. Před sebou má rovněž pořádnou výzvu, byť už Anthony Joshua dávno nemá auru neporazitelného boxera, mexický válec Anthony Ruiz ho v roce 2019 ukončil na technické KO, Oleksandr Usyk nad ním zase dvakrát zvítězil díky vybroušené technice a taktice.

Kamerunský "Predátor" Ngannou se sice nemůže opřít o bohaté zkušenosti jako oba výše zmínění pánové, kteří boxu zasvětili celý život, v zápase s Furym ale ukázal, že si do ringu nepřišel jen pro výplatu. A když se ve třetím kole trefil, šel "Gypsy King" k zemi. 

Právě výkonem v tomhle zápase udělal Ngannou dojem na Joshuu, který do té doby souboj s ním odmítal. Ve společném rozhovoru měl pro něj jen slova chvály, prý věděl, že je dobrý. Francis zase sympaticky prohlásil, že kdyby byl někým jiným, tak si raději vsadí na Anthonyho. "Ale udělám všechno pro to, abych ho poslal k zemi. Pořád jsem sportovec, ale chci ho knockoutovat," dodal. AJ se ke KO neupíná, věří ale, že půjde o dobrý zápas, ze kterého odejde jako vítěz a bude pokračovat ve své cestě zpátky za tituly. 

Jak to nakonec dopadne, to se dozvíme již v sobotu 9. března krátce po půlnoci. Čekání si můžeme zkrátit alespoň povedeným trailerem, v němž střet těchhle dvou těžkých vah skončí dost nečekaným výsledkem.

Zdroje:  DAZN

Nejnovější články