V UFC mu to nevyšlo, tak se dal na dráhu zločinu. Američanovi za loupež hrozí 10 let za mřížemi

V UFC mu to nevyšlo, tak se dal na dráhu zločinu. Američanovi za loupež hrozí 10 let za mřížemi Karl Roberson vs. Brendan Allen | zdroj: Profimedia

Když se po vyhazovu z UFC rozhodoval, co dál dělat, zlodějina byla jasnou volbou. Ani jako kriminálníkovi se ale Karlu Robersonovi moc nedařilo.

Svého času měl americký MMA zápasník Karl Roberson slušně našlápnuto. Po pouhých dvou letech a čtyřech vítězstvích mezi profesionály dostal pozvánku na nábor do UFC v podobě Dana White's Contender Series a už po pár vteřinách knockoutoval lokty Ryana Spanna. Mezi elitou už to ale taková paráda nebyla, porážky začaly rychle přibývat a poslední čtyři navíc přišly před limitem, takže "Baby K" loni dostal padáka.

Namísto toho, aby ale Roberson zkusil štěstí v jiné organizaci, usoudil, že je čas na změnu profese. Volba padla na zlodějinu. Ani v té ale ale moc štěstí nenašel, přestože byli s kumpánem zamaskovaní, policie je brzy dopadla a nyní jim za loupež šperků v hodnotě 200 000 hrozí až 10 let ve vězení.

Aby toho nebylo málo, když Robersona v jeho vozidle zadržela policie, našla u něj krom náčiní použitého k loupeži také drogy a zbraň. Ve vazbě podle dostupných informací strávil dva až tři týdny, aktuálně by ale měl být na svobodě.

Pokud se potvrdí, že loupež skutečně spáchal, ve vězení mu zkušenosti z UFC určitě přijdou vhod. Kdo by si dovolil na někoho, kdo v kleci čelil Teixeirovi, Vettorimu nebo Rountreemu.

Zdroje:  mmafighting.com

Nejnovější články