Jak na tom jsou Marpo a Vémola aktuálně s váhou?

Jak na tom jsou Marpo a Vémola aktuálně s váhou? Marpo vs. Karlos Vémola | zdroj: Profimedia

Boxerský galavečer Oktagon Underground se nezadržitelně blíží a protagonisté hlavního zápasu pracují na váze. Oba zvolili diametrálně odlišný způsob.

Psal se konec roku 2018, když Marpo boxoval s Rytmusem v pražské O2 aréně. Na stejné akci tehdy zápasil i Karlos Vémola, který se po vítězství chopil mikrofonu a českého muzikanta v dlouhém proslovu vyzval.

"Kdykoliv mi hater řekne, že něco nedokážu, tak budu tvrdě makat, protože tvrdá dřina porazí talent, a pro svoje fanoušky to doručím. Jeden z těch haterů byl taky Marpo, říkal, že nejsem komplexní fighter, že nedokážu porazit Kincla a stejně jsem ho porazil. Takže, jestli si Marpo myslí, že nejsem komplexní a že neumím postoj, tak do té 82 shodím taky a pokud se mu dneska podaří dostat přes Rytmuse, tak mu namlátím. Ale on výzvu od opravdovýho zvířete nikdy nepřijme, jenom od kluka, kterej ještě nikdy nezápasil a to je Rytmus, tak doufám, že mu všichni budete fandit. A jestli se přes něj náhodou dostane, tak Marpo, 82 kilo, v ringu, kickbox box, co chceš, já jsem ready," řekl tehdy Terminátor.

Ačkoliv se zprvu zdálo, že takový zápas nedává žádný smysl, za pár dní se stane realitou. Oba bojovníci už dlouhé měsíce rozjíždějí vzájemné hecovačky a slibují si KO. Jako první je však čeká souboj s váhou, musí splnit váhový limit 84 kg. Ke shazování oba přistoupili jinak.

Marpo se totiž na Instagramu pochlubil, že už je z 97 kilo na 88,2 kg. "Šéf Oktagonu říkal, že jsem naducanej, a Karlos, že se po*eru, tak uvidíme pánové," napsal k fotografii do půl těla.

Vémola okamžitě reagoval vlastním videem. Váha v jeho případě ukázala 97,15. "No, já sice nemám krásnejch 88 kilo jako Marpo, mám pořád těch 97, na kterejch on začínal. Necelý 3 týdny do zápasu, ale já už se s tím nějak poperu a v O2 aréně to bude vítězný KO. Oss!" Ačkoliv by se ale lajkovi mohlo zdát, že bude mít Karlos problém, on je na podobná shazování zvyklý. Uvidíme ale, jak rozdílně budou oba bojovníci vypadat v samotném zápase a zda bude váhová převaha hrát nějakou roli.

Akce OKTAGON UNDERGROUND se odehraje už 21. května. V ringu uvidíme také například Miloše "Melouna" Petráška proti "Pirátovi" (Samuel Krištofič), legendu thajského boxu Vladimíra Moravčíka proti MMA bojovníkovi Ronaldu Paradeiserovi či český kickboxerský supertalent Václava Siváka, který poměří síly se šampionem bantamové váhy Oktagonu Jonasem Magardem.

Zdroje:  Oktagon MMA

Nejnovější články