Mawar má nízké IQ a íránský Hulk je na úrovni Jardy Kotlára, komentuje Karlos Benda kontroverzní postavy bojových sportů

Mawar má nízké IQ a íránský Hulk je na úrovni Jardy Kotlára, komentuje Karlos Benda kontroverzní postavy bojových sportů Karlos Benda vs. Jaroslav Kotlár | zdroj: FOTO: Se svolením Karlose Bendy

Další turnaj Clash of the Stars se nezadržitelně blíží. Cirkus plný kontroverze a bizarních postav internetu fanoušky baví. Jednou z tváří organizace je i kulturista Karlos Benda, který odpovídal na otázky fanoušků.

Je to více než rok, co kulturista Karlos Benda vyzkoušel bojové sporty. Během této doby se stal jednou z nejvýraznějších postav organizace Clash of the Stars. Ve své premiéře v zápase Davida proti Goliáši vyzval profesionálního bojovníka Filipa Roubíčka. Ačkoli prohrál po třech kole na body, s mistrem světa v čínském boxu dokázal držet krok a vydobyl si uznání domácí bojové scény.

V následujícím duelu si už připsal vítězství i první knockout, když na konci prvního kola tvrdým hákem vypnul Jardu Kotlára, nejznámějšího sekuriťáka v České republice. Přestože Jarda volal po odvetě, promotéři domluvili souboj s jiným Kotlárem. Diego je dle Karlosových slov odpad a úplné dno lidské rasy. Stoosmdesátikilový, vulgární a agresivní pořízek dlouhé měsíce urážel nejen jeho ale i jeho rodinu a kamarády. Za to v kleci schytal pořádnou nakládačku, ze které si odnesl stehy na hlavě a zlomená žebra.

Dvě vítězství nad rodem Kotlárovců vystřelilo Karlosovu popularitu do výšin, o kterých možná ani sám nesnil. Přišly nabídky na rozhovory, podcasty, spolupráce a podobně. Karlos je extrovertní člověk, který miluje zájem fanoušků. Pár týdnů před turnajem Clash of the Stars 6 uspořádal stream, kde odpovídal na jejich dotazy. Níže vám přinášíme to nejlepší, co ve vysílání zaznělo.

Myslíš, že se Mawar někdy vyhrabe ze svých problémů a budeš váš zápas?

Se mnou zápas v nejbližší době určitě nebude. Nechci být první, kdo s ním bude zápasit. Za žádnou cenu! Mawar udělal extrémní hloupost nebo udělal extrémně negativní věc, na kterou se nakupilo x dalších. Zbil borce, natáčel si to, chlubil se tím a ještě mu neposkytl první pomoc. Úplný extrém. Jenže to, co se objevuje dál, přesně ukazuje, jaký Mawar doopravdy je. Pár týdnů na to někde v restauraci měl další konflikt, který snad zase řeší policie. On má další problémy, vyhrožoval reportérovi. Tohle říct je naprostý humus. Je vidět, že Mawar je člověk, který neudělal pod vlivem nějako chybu, ale jasně vidíme, že je nebezpečný agresor. Je to pro něho standard a bohužel pokud tohle nezmění, tak se z toho nikdy nevyhrabe. Řeknu to upřímně, Mawar je hloupý člověk. Není to žádný myslitel a má nízké IQ. Tím, že on si nedokáže dopady svých činů uvědomit, tak pro něj bude těžké se napravit. Kdykoliv po těch problémech vystoupí na sociálních sítích, tak pouze přilévá olej do ohně. Měl by si sypat popel na hlavu, ale on se chová jako arogantní p*čus. Vůbec se nedokáže poučit ze svých činů a nechovat se jako namistrovaný frajírek. Kdyby to udělal alespoň na oko, tak by mohl za půl roku nebo za rok bojovat, ale on si pořád hraje na gangstera.

Budeš mít zápas s Filipem Grznárem?

Nemůžu soupeře prozradit, ale máte se na co těšit. Nechte se překvapit.

Co zápas s dalším populárním českým kulturistou Jakubem Enžlem?

V nejbližší době určitě ne, ale třeba na Clash 12–15 by to mohlo klapnout.

Jak dlouho chceš bojovat v Clash of the Stars?

Za chvíli mi bude 32 let, takže myslím, že tak 15 let tam ještě můžu být a vydělat si na dům i pár drahých věcí.

Zkusil bys někdy i jinou organizaci než Clash of the Stars?

Kdyby mě Clash pustil, tak proč ne. Tedy až na to budu mít schopnosti, což zatím nemám. A zároveň, když vím, jak jsou placeni fighteři třeba v Oktagonu a jak Clash platí mě, tak až to zní hrozně blbě, já ten sport mám rád, ale také mám rád peníze. Ty peníze chci a tolik peněz, kolik mi dá Clash, to jinde nedostanu.

Šel by si do zápasu s iránským Hulkem?

Jistě, ale on je soupeř na úrovni Diega Kotlára. S ním by měl vyrovnaný zápas. Je to nemehlo, co se bojí rány a neumí ji sám dát. Iránský Hulk je debílek, kterému se všichni smějí. Ale debílek, který má na Instagramu miliony sledujících a dobře mu to vydělává. Ale ten zápas by nedával smysl.

Tvůj osobní názor na influencery, kteří propagují sázková poradenství?

Sázkové poradenství je velký sh*t. Vůbec mě nenapadá, jestli je nějaké sázkové poradenství, které je „čisté“? Jen to tahá z lidí peníze. Já jsem dostal i nabídku na propagaci, a dokonce mi rovnou nabídli peníze. Nešel jsem do toho proto, že nechci své fanoušky a sledující oklamat a být na ně zm*d. Propagovat něco, co je pouze tahání peněz z lidí, se mi jednoduše nelíbí. Influenceři co to propagují, dělají hloupost. Je to na nich podepsáno a je to škraloup u těchto jedinců. Nejznámější případ je youtuber Datel. Já ho mám za v pohodě člověka, ke mně se vždy choval v pohodě. Dokážu se s ním bavit a já osobně o něm nemůžu říct nic špatného. Ale on sám tenhle bullsh*it propaguje, a to je prostě špatně. Podobnou nabídku dostal i Jarda Kotlár, ale jemu to nemyslí a ten si nedá dohromady jedna plus jedna.

Celé vysílání si můžete pustit na Karlosově YouTubovém kanále: 

Zdroje:  Youtube

Nejnovější články