Osm borců a čtyři dámy v jedné vile. Brzy začne druhá řada reality show organizace I Am Fighter

Osm borců a čtyři dámy v jedné vile. Brzy začne druhá řada reality show organizace I Am Fighter Druhá série reality show I Am Fighter odstartuje v září | zdroj: FOTO: Se svolením IAF

Reality show pod záštitou organizace I Am Fighter se vrací. O profesionální smlouvu tentokrát zabojují i ženy.

Když Martin Pála společně s Petrem Ondrušem před lety představili vlastní organizaci I Am Fighter, přislíbili atraktivní turnaje, ale také televizní reality show. V ní dali prostor talentovaným bojovníkům domácí scény, kteří toužili po kariéře profesionálních zápasníků. Na první sérii velmi brzy naváže další.

“Osm fighterů, čtyři fighterky. Teď to teprve začíná,” hlásí Petr Ondruš, který se v traileru objevuje po boku Ondřeje "Spejbla" Hutníka. Už první řada napověděla, že si účastníci musí projít peklem, zároveň ale mohou hodně získat. Ve hře je šance představit se na velkém galavečeru a získat profesionální kontrakt v hodnotě 10 tisíc eur.

 

Soutěžící už prošli první zkouškou v podobě castingu, na němž dokázali přesvědčit přítomnou porotu, že právě oni by měli dostat příležitost ukázat, co se v nich skrývá. Už tato štace byla velmi náročná, v případě první série totiž pořadatelé evidovali přes 2 000 přihlášek. Dá se předpokládat, že tentokrát byl zájem ještě větší.

Vybraní účastníci se následně nastěhovali do luxusní vily, kde spolu trávili volný čas. Relax ve vířivce, cachtání v bazénu a horké chvíle v sauně však střídala tvrdá dřina v tělocvičně pod dohledem Davida Zouly a Petra Berana. Záběry dokládají, že svěřence opravdu nešetřili, někteří si museli sáhnout na dno svých sil. Ale to zkrátka k životu profesionálních sportovců patří.

Celá show vyvrcholí na jednom z chystaných galavečerů, síly znovu změří i Zoula s Beranem, kteří už se v kleci střetli dva měsíce nazpět. Tehdy se z vítězství se radoval Zoula. Na zápas se můžete podívat v přiloženém videu. Reality show je součástí programu O2 TV Sport, první epizoda vyjde v září.

 

Zdroje:  YouTube I AM FIGHTER

Nejnovější články