Vítězem "Zápasu století" je Attila Végh! Karlose Vémolu po dvou minutách naprosto vypnul

Vítězem "Zápasu století" je Attila Végh! Karlose Vémolu po dvou minutách naprosto vypnul


Po dlouhém čekání je rozhodnuto, česko-slovenský "Zápas století" zvládl lépe Attila Végh.

Polotěžká váha a dlouho očekáváný „Zápas století.“ Tyto dva borce asi netřeba úplně představovat. Kdo o nich neslyšel, tak musel být zamčený bez internetu a ve sklepě. Attila Végh je jediný Slovák, který kdy vyhrál Bellator, a za svůj život předvedl plno skvělých soubojů. Naposledy sice prohrál s Virgilem Zwickerem už v prvním kole, ale to pro dnešní večer vůbec nic neznamenalo (profil).

Karlos Vémola je úplně prvním Čechem, který se kdy ukázal v UFC, a dokázal tam dvakrát zvítězit. Do dnešního dne získal skvělých jedenáct výher v řadě, kdy všechny své soupeře ničil na zemi. Naposledy s ním vydržel v posledním zápase všechny tři kola Brazilec Henrique Da Silva. Stejně se ale „Terminátorovi“ musel poklonit (profil).

Už nástup provázela atmosféra jakou česko-slovenská MMA nezažila. Brutální řev a skandování obou dvou jmen. Více příznivců měl přeci jen nejspíš domácí Karlos. Ten předvedl klasickou "terminátorskou" nástupovku, zatímco Attila si sebou vzal rapera Patrika "Rytmuse" Vrbovského, který ho doprovázel přímo v týmu, a nástupovku, složenou přímo pro něj, mu naživo zazpíval. 

Vémola začal low kickem, ale Végh hned kontroval úderem rukou a po chvíli ho trefil další tvrdou ranou, která Karlosem trochu zatřásla a mírně mu napuchlo oko. Pokusil se proto o takedown, ale Végh se skvěle ubránil, a opět začal rozdávat jednu zadní za druhou. Souboj probíhal v šíleném tempu bez absolutní obrany. Attila to Karlosovi stále sypal na jeho opuchlé oko a přesně věděl co dělá. Po dvou minutách vše dovedl do konce. Brutální bomba pravačkou Vémolu naprosto vypnula a jenom se skácel k zemi. Attila Végh si tak mohl užít ovace jako vítěz "Zápasu století," zatímco Karlos pouze seděl zkroušený v rohu. Asi ani ještě teď nevěří, že prohrál.

Vítěz - 1. kolo KO - Attila Végh

Zdroje:  tisková zpráva , Youtube Oktagon MMA