Vyřídí si účty na Oktagonu v Edenu? Shem Rock po dalším rychlém vítězství opět vyzývá Pokorného

Vyřídí si účty na Oktagonu v Edenu? Shem Rock po dalším rychlém vítězství opět vyzývá Pokorného Shem Rock | zdroj: FOTO: Se svolením Oktagon MMA

Ani napotřetí nepoznal nenáviděný Shem Rock v Oktagonu přemožitele a po rychlém vítězství poslal ultimátum starému známému.

Shem Rock patří k těm bojovníkům, které soupeři i část fanoušků nenávidí. Pomyslnou čáru překročil loni v listopadu, když Jaroslava Pokorného během staredownu po vážení nečekaně nakopnul do žeber a jejich souboj tak byl nakonec zrušen. A nedopadl ani druhý pokus o jeho uspořádání, když Ir krátce před turnajem oznámil, že z Oktagonu odchází jinam. Není divu, že Jubox o další pokus na srovnání účtů nejeví zájem.

Rock ho ale nadále hecuje. Když si na turnaji v Birgminghamu celkem hravě poradil s Catacolim, kterého krásně judisticky hodil na zem a tam mu nasadil své oblíbené škrcení rear-naked choke, poslal do Česka ultimátum.

"Poslouchejte, mám to teď 10-1, jsem v Británii největší hvězdou mimo UFC, nikdo mě nemůže zpochybňovat. Chci hlavní zápasy. Ale nejprve mám jednu nedodělanou práci s Jardou Gardou Pokorným. Slyšel jsem, že za šest týdnů je u něj doma turnaj na stadionu pro třicet tisíc lidí. Podívej, tohle je tvoje poslední šance, prasátko, podepiš smlouvu, nebo o svou šanci navždy přijdeš, kámo!"

Pokorný na výzvu zatím nereagoval, na 6. května má koneckonců domluvený boxerský souboj s Janem Širokým, který proběhne na charitativním galavečeru CZ Fighters for veterans na podporu Vojenského fondu solidarity. Pokud zvítězí a neodnese si žádné zranění, třeba vhozenou rukavici od Shema zdvihne, po extrémně špatných zkušenostech by se mu ale nikdo nemohl divit, pokud by zápas s ním odmítl.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílel uživatel @cz_fighters_for_veterans

Zdroje:  Oktagon MMA

Nejnovější články