Krzysztof Klaczek

Featherweight 68 kg
Původ: USA Věk: 32 let Výška: 176 cm Klub: Bloodline MMA
Výhra 30 Prohra 31 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Vojto Barborik KSW 60: Narkun vs. De Fries 2 24. dubna 2021 Subm (Rear Naked Choke) 2 2:30
Prohra Brandon Davis Gulf Coast MMA 9 20. března 2021 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Jesse Butler AKA 13 26. února 2021 Subm (Armbar) 2 2:36
Prohra Gaston Reyno Combate 51: Tito vs. Alberto 7. prosince 2019 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Kyle Driscoll Combate 48: Garland 1. listopadu 2019 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Daniel Pineda Fury FC 32 24. května 2019 KO/T 1 3:33
Prohra Juan Gonzalez Rocks Xtreme MMA 26 20. dubna 2019 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Marcin Wrzosek KSW 47: The X-Warriors 23. března 2019 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Colin Wright Fury FC 29 25. ledna 2019 Subm (Triangle Choke) 2 3:37
Prohra Thomas Webb Bayou FC 32: Capital City Fight Night 26. října 2018 Deci (Unanimous) 5 5:00
Výhra Edilson Teixeira Fight Exclusive Night 22: Poznań Fight Night 20. října 2018 Subm (Rear Naked Choke) 2 3:07
Prohra Elias Rodriguez Fury FC 26 2. září 2018 Subm (Grape Vine) 1
Výhra Sameer Alekozai Cage Warriors 94 16. června 2018 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Levi Mowles LFA 40: Aguilar vs. Le 25. května 2018 Subm (Rear Naked Choke) 2 2:52
Výhra Donald Sanchez Rocks Xtreme MMA 23 10. března 2018 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Peter Stanonik Fury FC 22 16. února 2018 Subm (Neck Crank) 2 1:59
Prohra Andres Quintana Combate 19: Queen Warriors 1. prosince 2017 Subm (Rear-naked choke) 2 1:52
Prohra Ludovit Klein Oktagon 4: Oktagon Výzva II Finále 12. listopadu 2017 KO/T (Head Kick) 1 2:00
Prohra Matt Bessette CES 44: Bessette vs. Trujillo 12. května 2017 KO/T (Doctor Stoppage) 2 5:00
Prohra Kolton Englund Fury FC 16 28. dubna 2017 Subm (Armbar) 4 4:11
Výhra Cameron Graves Fury FC 13 4. listopadu 2016 KO/T 2 1:14
Výhra James King Bellator 161: Kongo vs. Johnson 16. září 2016 Subm (Inverted Arm Triangle) 1 1:20
Prohra Josh Quayhagen Legacy FC 58: Spann vs. Drysdale 22. července 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Elias Boudegzdame Slava Republic 1 30. dubna 2016 Subm (Triangle Choke) 1
Výhra J.C. Pennington VFA: Round 7 20. února 2016 Deci (Unanimous) 5 5:00
Výhra Charles Cheeks III Legacy FC 50: Young vs. Cyborg 22. ledna 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Darko Banovic IFN 1: Let's Begin 24. října 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Saulius Bucius XCage 8 / PLMMA 57 - Torun 9. září 2015 Technical KO 1 4:40
Výhra Saulius Bucius XCage 8: Fijałka vs. Darpinyan II 5. září 2015 KO/T (Punches) 1 4:40
Prohra Jonathan Harris Legacy FC 44: Araujo vs. Morono 28. srpna 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Dimitre Ivy Hero FC: Best of the Best 5 6. června 2015 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:08
Prohra Tom Duquesnoy BAMMA 18: Duquesnoy Vs. Klaczek 21. února 2015 KO/T (Punches) 3 1:37
Výhra Jamall Emmers Hero FC: Best of the Best 4 17. ledna 2015 Subm (Triangle Choke) 2 1:48
Prohra Adam Ward XFO 54 22. listopadu 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Luis Javier Obregon Fury FC 2 24. října 2014 KO/T (Punches) 2 3:44
Výhra Jay Furness KOMMA 1 13. září 2014 Deci (Majority) 3 5:00
Výhra Rocky Long VFA: Round 4 16. srpna 2014 KO/T 3 2:47
Výhra Ales Jezisek Fighters Arena 9 8. června 2014 KO/T (Punches) 1 3:09
Prohra Cosmo Alexandre Legacy FC 28: Bush vs. Cleveland 21. února 2014 KO/T (Knee and Punches) 1 3:38
Výhra Mariusz Abramiuk Gladiator Arena 5 14. prosince 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Gabriel Benitez Havoc: Holm vs. Hayes 6. prosince 2013 KO/T (Punches) 2 3:25
Prohra Leonard Garcia Legacy FC 21: Hobar vs. Huerta 19. července 2013 KO/T (Punches) 3
Výhra Todd Matarona IXFA 9: Delta Downs 18. května 2013 KO/T 1 3:15
Výhra Chris Jones Legacy FC 19: Campuzano vs. Nascimento 12. dubna 2013 KO/T (Punches) 1 3:59
Výhra James King Legacy FC 17: Spratt vs. Hornbuckle 1. února 2013 KO/T (Punches) 1 1:16
Prohra Chas Skelly Legacy FC 16: Campuzano vs. Flick 14. prosince 2012 KO/T (Punches) 3 4:53
Výhra Marcin Kabat R2 - Round 2 24. listopadu 2012 Submission 2 4:46
Prohra Flavio Alvaro UWF 4: Tournament of Warriors - Finale 30. června 2012 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Gilbert Jimenez UWF 3: Tournament of Warriors - Round 2 26. května 2012 KO/T (Punches) 3 4:44
Výhra Chris Pecero UWF 2: Tournament of Warriors - Round 1 4. května 2012 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Munil Adriano Legacy FC 10: Audinwood vs. Reiswerg 24. února 2012 KO/T (Superman Punch) 1
Výhra Karoly Kiss OEF - Carphatian Primus Belt Round 2 24. února 2012 Submission 2 3:06
Výhra Randy Hauer Immortal Kombat 2 28. ledna 2012 KO/T (Head Kick and Punches) 1 3:42
Prohra Damian Stasiak PMMAF - Polish MMA Championships Finals 5. listopadu 2011 Decision 2 5:00
Výhra Jaroslaw Fedan PMMAF - Polish MMA Championships Finals 5. listopadu 2011 Submission 1 1:29
Prohra Jesus Rivera Legacy FC 7: Prater vs. Dollar 22. července 2011 KO/T (Strikes) 3 1:53
Prohra Isaias Martinez Shark Fights 16: Neer vs Juarez 25. června 2011 Subm (Armbar) 1 1:05
Výhra Filip Macek Olimp Extreme Fight - Poland vs. Czech Republic 22. května 2011 Technical KO 1 4:17
Prohra Dawid Zywica Quest Arena 2 - Krysztofiak vs. Karttunen 17. dubna 2011 Submission 1 0:20
Výhra Marek Sikora Quest Arena 2 - Krysztofiak vs. Karttunen 17. dubna 2011 Decision 2 5:00
Výhra Jose Santibanez Strikeforce: Houston 21. srpna 2010 KO/T (Punches) 1

Články o bojovníkovi