Mairbek Taisumov

Beckan

Lightweight 70 kg
Původ: Rusko Věk: 31 let Výška: 175 cm Klub: Team Taisumov
Výhra 27 Prohra 5 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Desmond Green UFC Fight Night 136 - Hunt vs. Oleynik 15. září 2018 Decision 3 5:00
Výhra Felipe Silva UFC Fight Night 115 - Volkov vs. Struve 2. září 2017 KO 1 1:24
Výhra Damir Hadzovic UFC Fight Night 86 - Rothwell vs. Dos Santos 10. dubna 2016 KO 1 3:44
Výhra Alan Patrick Silva Alves UFC Fight Night 69 - Jedrzejczyk vs. Penne 20. června 2015 Technical KO 2 1:30
Výhra Anthony Christodoulou UFC on Fox 14 - Gustafsson vs. Johnson 24. ledna 2015 KO 2 0:38
Výhra Marcin Bandel UFC Fight Night 53 - Nelson vs. Story 4. října 2014 Technical KO 1 1:01
Prohra Michel Prazeres UFC Fight Night 38 - Shogun vs. Henderson 2 23. března 2014 Decision 3 5:00
Výhra Tae Hyun Bang UFC Fight Night 34 - Saffiedine vs. Lim 4. ledna 2014 Decision 3 5:00
Výhra Artem Damkovsky M-1 Global - M-1 Challenge 44 30. listopadu 2013 Submission 3 2:25
Výhra Niko Puhakka M-1 Global - M-1 Challenge 40 8. června 2013 Technical KO 1 1:32
Výhra Leon Del Gaudio M-1 Challenge 35 - Emelianenko vs. Monson 15. listopadu 2012 Submission 1 3:45
Prohra Marat Gafurov M-1 Global - Fedor vs. Rizzo 21. června 2012 Decision 3 5:00
Výhra Luca Poclit EMS - Middleweight Tournament Opening Round 24. března 2012 Submission 1 1:57
Výhra Joshua Thorpe M-1 Global - Fedor vs. Monson 20. listopadu 2011 KO 2 3:19
Výhra Josh Bacallao M-1 Challenge 26 - Garner vs. Bennett 2 8. července 2011 KO 1 2:01
Výhra Yuri Ivlev M-1 Challenge 23 - Guram vs. Grishin 5. března 2011 Technical KO 2 1:38
Výhra Ivica Truscek GCF 1 - Judgement Day 5. prosince 2010 Submission (Rear-Naked Choke) 1 1:19
Prohra Artem Damkovsky M-1 Challenge 21 - Guram vs. Garner 28. října 2010 Technical KO 3 2:52
Výhra Sergey Adamchuk M-1 Selection 2010 - Eastern Europe Finals 22. července 2010 Submission 1 3:04
Výhra Julien Boussuge M-1 Selection 2010 - Western Europe Round 3 29. května 2010 KO 1 4:11
Výhra Petr Cajnak HC 5 - Hell Cage 5 28. března 2010 Submission 1 0:26
Výhra Borys Mankowski M-1 Selection 2010 - Western Europe Round 1 5. února 2010 Technical KO 2 0:55
Výhra Markus M. Niskanen Cage 11 - Battle of Nations 21. listopadu 2009 Technical KO 2 4:58
Výhra Olivier Elizabeth HC 4 - Hell Cage 4 20. září 2009 Submission 1 1:32
Výhra Jarkko Latomaki BP - Fight Night Vaasa 11. července 2009 Technical KO 1 1:32
Prohra Vener Galiev Gladiator - 2009 23. května 2009 Decision (Unanimous) 2 5:00
Výhra David Rosmon HC 3 - Hell Cage 3 29. března 2009 KO 1 4:10
Prohra Ivan Buchinger HC 2 - Hell Cage 2 19. října 2008 Submission 2 3:12
Výhra Maxim Usmaniev FA 3 - Fight Arena 3 14. června 2008 Submission 1 0:00
Výhra Otto Merling FSC 1 - Fight Stage Championship 1 2. června 2008 N/A (Method N/A) 0:00
Výhra Jaroslav Poborsky GFF 7 - Gladiators Free Fight 7 25. května 2008 KO N 1 1:44
Výhra Vaclav Pribyl CF 2 - Cage Fighting 2 24. února 2007 Submission (Armbar) 2 0:00