Bouřlivák Perry by se rád z boxu bez rukavic vrátil do UFC, touží ale i po výzvě od youtubera Paula

Bouřlivák Perry by se rád z boxu bez rukavic vrátil do UFC, touží ale i po výzvě od youtubera Paula Zdroj: The Mac Life | zdroj: Profimedia

Mike Perry se sice perfektně uchytil v boxu bez rukavic, stále ho to však táhne zpátky do UFC. A samozřejmě by také nepohrdl zápasem spojeným s velkou výplatou.

Americký bouřlivák Mike Perry možná nepatřil mezi ty nejlepší bojovníky v UFC, rozhodně se ale řadil mezi ty nejzajímavější. Fanoušky bavily jak jeho atraktivní výkony v oktagonu, tak eskapády mimo klec. Výsledkově to ale nikdy nebylo ono, a tak se po poslední porážce s Danielem Rodriguezem musel s UFC rozloučit, přičemž svoji roli sehrálo nejspíše také jeho často nevybíravé chování na veřejnosti.

„Platinový“ Perry si však krátce po svém vyhazovu zajistil angažmá v organizaci Bare Knuckle FC, která se zaměřuje na box bez rukavic, a v této nové disciplíně se skutečně našel. Nedá se sice říct, že by se stal nějakou větší hvězdou, ale zvláště jeho druhá výhra nad výborným postojářem Michaelem "Venomem" Pagem mu rozhodně zvýšila tržní hodnotu. Navíc Perrymu zbývá pouze jeden zápas pod současnou smlouvou s BKFC, takže se nabízí otázka, co bude s touto barvitou postavou dále.

Stejný dotaz položil Mikeovi novinář Schmo v arizonské tělocvičně Fight Ready, kde Perry zrovna spároval s bojovníkem UFC Erykem Andersem.

„Chlape, nevím. Co bych chtěl? Nemůžu lhát, pořád myslím na staré časy – zapomněl jsem teď jméno toho starého matchmakera – časy, kdy Rampage, Wanderlei a Vitor Belfort trénovali, cestovali a bojovali po celém světě, tam a zpátky,“ začal Mike trochu nejasně, ale hned na to svůj myšlenkový pochod usměrnil. „UFC má tu velkou show. Takže, chtěl bych dostávat ty peníze, co dostávám teď, v té velké show. A předvedu velkou show jako vždycky. Vím, že fanoušci o tom mluví: ‚Přiveďte Perryho zpátky.‘ Hodně z nich mě hejtuje: ‚Už tam nejsi!‘ Chci tím říct, ptáš se mě, co bych chtěl, a já budu upřímný – mít možnost být na té největší scéně, která v bojových sportech je.“

Přestože se tedy Mike v boxu bez rukavic cítí jako ryba ve vodě a pravděpodobně si přijde na velice slušné peníze, rád by znovu otestoval své schopnosti v UFC. I když s Perrym člověk nikdy neví, na čem je. Hned vzápětí totiž vyjádřil přání zajistit si zápas se zdánlivě nejvíce žádanou osobu v dnešním světě bojových sportů – Jakem Paulem.

Toho vyzýval již po svém vítězství nad Venomem v Londýně a byl to také ostatně důvod, proč byl Mike zrovna v Arizoně. Minulou neděli se zde konal zápas Jake Paul vs. Anderson Silva, který dokázal bývalý youtuber vyhrát poměrně přesvědčivě na body.

„Popřemýšlej o tom Jakeu, měli bychom spolu skvělý boxerský zápas a já už jsem porazil profesionální boxery. Gratuluju k včerejšímu výkonu. Byl jsem v první řadě a říkal jsem si o to, abys mě vyzval,“ napsal pak „Platinový“ Mike na sociálních sítích. Jenže řada zájemců o money fight se známým youtuberem je pořádně dlouhá a je tedy mnohem pravděpodobnější, že se vyplní Perryho první přání a v budoucnu jej opět uvidíme v UFC.

Zdroje:  Twitter , mmanews.com

Nejnovější články