Brazilský bijec vystřelil šéfa UFC ze sedačky brutálním KO, pak v kleci rozjel taneční exhibici

Brazilský bijec vystřelil šéfa UFC ze sedačky brutálním KO, pak v kleci rozjel taneční exhibici Ivan Valenzuela šel k zemi dřív, než se v zápase stačil rozkoukat, Claudio Ribeiro slavil expresní výhru | zdroj: Profimedia

Jen 25 vteřin a byl konec. Claudio Ribeiro nachytal soupeře na švestkách a nemilosrdně ho knockoutoval. V zápase se ani nezapotil, a tak si poté v oktagonu střihl ještě exhibici breakdance.

2 porážky, 9 výher na T/KO, taková byla bilance Claudio Ribeiry před dnešním zápasem v Dana White's Contender Series. Do klece tenhle Brazilec přihopsal s úsměvem na rtech, na jeho tváři byste marně hledali jakýkoliv náznak nervozity, přitom měl zápasit o smlouvu v UFC a nečekal ho vůbec jednoduchý soupeř.

Mexičan Ivan Valenzuela prohrál jen jediný zápas v kariéře, 7 z 8 vítězství získal před limitem. Přípravu absolvoval v prestižním gymu Xtreme Couture, kde byl jeho hlavním sparing parťákem bláznivý Sean Strickland. Ten měl na mladšího kolegu jen slova chvály, prý je v tělocvičně jediný, kdo nikdy neodmítne nabídku jít se s ním pobít.

Jenže než se Valenzuela stihl v zápase vůbec rozkoukat, byl konec. Stačilo přitom málo a rychlé vítězství by možná slavil sám. Když totiž Ribeiro kopal lowkick, správně zakontroval levým hákem. Ten ale bohužel pro něj o vlásek minul Brazilcovu hlavu. Zkusil tedy navázat backfistem (úderem z otočky), ani ten ani nevyšel. O zlomek vteřiny později přiletěl na jeho bradu tvrdý hák. Po cestě na podlahu schytal za letu ještě druhý z opačné strany a nebýt pohotového rozhodčího, přibylo by následně ještě několik dalších na zemi.

Zatímco se Valenzuela oklepával z noční můry, šťastný Ribeiro uprostřed oktagonu rozjel taneční exhibici. Breakdance ho kdysi koneckonců dostal k bojovým uměním, když ho kamarád z této oblasti přesvědčil, ať vyzkouší box. K tomu pak Claudio přidal Muaythai a jiu-jitsu a aniž by to postřehl, trénoval MMA.

Z reakce šéfa UFC bylo jasné, že Ribeiru smlouva nemine. "Nebudu to ani zkoušet napínat. 25 sekund. Za tu dobu sem ani nestihneš přijít," prohlásil White na závěr pořadu a pozval slibného Brazilce k sobě do organizace, kde rozšíří řady bojovníků ve střední váze. Dost možná ale v budoucnu druhou šanci dostane i poražený Valenzuela, který měl prostě obrovskou smůlu a nestihl vůbec nic předvést.

Zdroje:  UFC Fight Pass

Nejnovější články