Dana White se postavil za McGregora: "Neodmítne žádný zápas!"

Dana White se postavil za McGregora: "Neodmítne žádný zápas!"

Dana White se rozpovídal o jednom z nejkontroverznějších zápasníku.

Šéf UFC Dana White reagoval pro web MMA Fighting na častá obvinění, že Conor McGregor odmítá zápasy a je vybíravý. Jak prozradil hned na úvod, je pravda, že od loňského října nebojoval, ale není to tím, že by odmítal soupeře. Vyvrátil tak tvrzení jednoho z nejznámějších manažerů Aliho Abdelazize.

"Ne, Conor nikdy nic neodmítne. Abdelaziz si může říkat co chce, ale Conor nikdy neutíká z boje. Je to jeden z nejspolehlivějších lidí. Když se něco pokazí a v tu chvíli většina lidí před fightem uteče, Conor McGregor zůstává. Nebojí se bojovat s kýmkoliv."

Navzdory tomuto prohlášení ale White přiznává, že především díky zápasu mezi Nurmagedovem a Poirierem, je teď Conor spíše střídmější a čeká na nějaký klíčový zápas v lehké divizi a samozřejmě jeho největším snem je odveta s Dagestáncem. White ale věří, že se vrátí ještě letos. "Conor je momentálně v pozici, kdy se drží spíše v pozadí. Myslím, že čeká jak dopadne aktuální situace v lehké váze, ale jeho zápas by se mohl objevit brzo. Jo, myslím si, že ho uvidíme ještě letos."

Nurmagomedov McGregor

Celá tahle reakce vznikla především díky dubnovému prohlášení Abdelazize, manažera Nurmagedova. "Dana White drží umírajícího psa a snaží se nás přesvědčit, že je to vlk, to je důvod, proč je nejlepší promotér na světě. Už není čas Conora a nikdy nebude. Jeho čas uplynul. Všechno se změnilo. UFC se změnila a i fanoušci se změnili a on si pořád myslí, že bez něj tenhle sport nemá význam."

McGregor naposledy domlouval zápas proti Donaldu "Cowboy" Cerronemu, ale Ir to údajně zrušil, protože by se jednalo pouze o co-main fight. To zvedlo v dubnu ze židle Abdelazize, který zastupuje také Justina Gaetjeho a tvrdí, že Conor odmítl i tento duel. "Pořád si myslí, že má koule bojovat, ale trvá jen na odvětě s Khabibem. Odmítá fightery jako jsou Ferguson nebo Gaethje a přitom tvrdí, že chce bojovat se špičkou. Sice o tom mluví, ale nakonec na to nemá. Když je vyzve, možná k němu budu mít trochu respekt. Teď nemám žádný. Nula. Měl by bojovat s Justinem nebo Tonym."

Zdroje:  tisková zpráva , MMA Fighting