Diaz odmítá bojovat s McGregorem. "Stojí za h*vno, přestaňte mě brzdit," zlobí se na UFC

Diaz odmítá bojovat s McGregorem. "Stojí za h*vno, přestaňte mě brzdit," zlobí se na UFC McGregor a Diaz už se utkali dvakrát. Ve vzduchu tak visí trilogie. | zdroj: Profimedia

Byl by to dozajista jeden z nejsledovanějších zápasů v dějinách MMA. Diaz a McGregor mají zatím vzájemné skóre 1-1 a UFC doufá v závěr trilogie. Američanovi se to ale vůbec nezamlouvá a pokračuje v revoltě.

Fanoušci svérázného Nathana Diaze milovali odjakživa, když ale v roce 2016 překvapivě ukončil favorizovaného Conora McGregora, katapultoval se tím definitivně mezi největší hvězdy MMA. O pár měsíců později proběhla odveta, ve které Ir srovnal skóre. Od té doby oba zápasí už jen sporadicky, závěr trilogie ale visí ve vzduchu. Není se čemu divit, turnaje, jimž předchozí souboje vévodily, patří mezi nejúspěšnější v dějinách UFC.

Dnes 37letý Diaz se ale nijak netají tím, že by rád dal UFC sbohem. Ve smlouvě mu zbývá poslední zápas, který si chce odškrtnout co nejdříve. Pak možná vyzkouší box, kdo ví. Promotéři v čele s Danou Whitem ale samozřejmě nechtějí nechat svou zlatou rybku pláchnout jen tak.

Frustrovaný Nate si tak opět postěžoval na sociálních sítích. "Snažil jsem se bojovat s každým a nejde to, co to brzdí?" adresoval otázku, na niž si vzápětí vlastně sám odpověděl. "Nebudu bojovat s Conorem, stojí za h***o. Budu s někým bojovat, přestaňte mě brzdit, prosím. Díky."

"Zbiju ho jak Mike Tyson v letadle," reagoval okamžitě Dustin Poirier, který má o střet s Natem dlouhodobě zájem a oba se už v minulosti dohodli, vedení ale očividně upřednostňuje raději třetí zápas s Conorem.

Ozval se ale také Brazilec Gilbert Burns, který zároveň naznačil, že s ním Nate bojovat nechce.

Uvidíme tedy, jak se celá situace vyvrbí. Jedno je ale jisté, Diaz určitě nebude skákat, jak šéfové pískají. Jasně to dal najevo před pár dny, kdy UFC oznámilo NFT s ním a starším bráchou Nickem. "Nebyli jste to vy, chlapci, kdo suspendoval Nicka na 5 let a dal mi obrovskou pokutu za vaporizér?! A teď sklízíte benefity. Doufám, že si tu blbost nikdo nekoupí."

Zdroje:  Nate Diaz - twitter

Nejnovější články