Jako přes kopírák. Samoánec Tafa jde ve stopách staršího bratra, Američana vyřídil skoro stejně tak rychle

Jako přes kopírák. Samoánec Tafa jde ve stopách staršího bratra, Američana vyřídil skoro stejně tak rychle Junior Tafa nalomil Parkera Portera tvrdým kolenem | zdroj: Getty Images

Junior Tafa ukázal, že se v těžké váze UFC neztratí. Hlavní kartu turnaje v Singapuru otevřel parádním knockoutem v prvním kole.

UFC dokáže stále nabídnout skvělé příběhy. O tom by mohl ostatně vyprávět Junior Tafa, který je mladším bratrem Justina, a ve šlépějích svého sourozence dokráčel až do těžké váhy v nejslavnější MMA organizaci na světě. Zde sice hned při své premiéře schytal porážku, tu ale na sobotním turnaji v Singapuru napravil se vším všudy.

O následování se dá navíc mluvit takřka dokonale, protože Junior se v kleci postavil proti Parkeru Porterovi. Toho si v lednu podal Justin takovým způsobem, že se Američan zřítil k zemi po pouhé minutě a šesti vteřinách a trvalo dlouhý čas, než se byl schopný postavit na nohy a doslova se odmotat z oktagonu.

V podobném stylu si dnes Portera vychutnal také Junior, který hned od začátku působil velice agresivně, což vyústilo v hodně nepříjemné naskočené koleno. To se zámořským bojovníkem zamávalo takovým způsobem, že už bylo pouze otázkou času, kdy duel skončí. A Tafa nechtěl čekat. Po krátké kombinaci vytáhl tvrdý loket a další sérii úderů, kterou Portera naprosto vyřídil. Na časomíře v tu chvíli svítila minuta a čtyřiadvacet sekund, takže se knockoutem téměř dorovnal svému bratrovi.

A podobně rychle chtěl Tafa mladší odbýt i pozápasové interview. „Dostanu bonus, nebo co? Já a můj brácha máme nejtvrdší údery a věřte, že tu tenhle náš gang ještě zůstane,“ prohlásil a pak ještě stručně okomentoval KO. „Taková je taktika, prostě ty *** vypínat.“

Zdroje:  UFC - tisková zpráva

Nejnovější články