"Khaos" Williams poslal soupeře spát tvrdým hákem. „Teď už vědí, že jsem hrozba,“ dal o sobě vědět mladý talent

"Khaos" Williams poslal soupeře spát tvrdým hákem. „Teď už vědí, že jsem hrozba,“ dal o sobě vědět mladý talent Khaos Williams se napřahuje k pravému háku na Miguela Baezu. | zdroj: Getty Images

„Lidi sní o tom, že mě můžou porazit. Tak ať je doktor probudí,“ zní heslo „Khaose“ Williamse, které se teď znovu vyplnilo.

Na včerejším turnaji UFC nebylo o ukončení zápasů nouze. Z 11 zápasů došly k bodovým rozhodčím jen dva duely, ve všech ostatních se vítězové postarali o ukončení před limitem. Jedno z nejlepších KO večera daroval americký bojovník Khaos Williams svému krajanovi Migueli Baezovi. Oba borci jsou mladými talenty ve welterové divizi a oba dva se chtěli dostat mezi nejlepších 15 bojovníků. Po včerejším turnaji k tomu má ale blíže 27letý Williams.

Ten začal ihned okupovat střed oktagonu a neustále tlačil Miguela Baezu po obvodu klece. Oba bojovníci si byli očividně vědomi síly toho druhého a ani jednomu se nechtělo začít větší akci. To však byl jen klid před bouří, kterou rozpoutal Baeza, když Williamse překvapil a zakontroval jej dobrou kombinací zakončenou přesným levým hákem na čelist.

Khaos Williams si v tu chvíli zřejmě uvědomil, že tenhle zápas lehký nebude, a že nezbývá než svého soupeře přestřílet. Oba borci se vrhli do další tvrdé přestřelky, ze které ale vyšel jako vítěz Khaos.

Po chvíli se zápas přesunul na zem, odkud se Baeza pokoušel o kneebar a následně i heel hook. Jeho pokusy byly nebezpečné a udělaly na Williamsově čele několik vrásek, ale americký bombér nakonec dokázal svou nohu do konce kola ubránit.

Druhé kolo začalo opět z obou stran velice opatrně a i když Khaos tlačil Baezu před sebou, nedokázal z toho nic moc vytěžit. Pak ale přišel neúmyslný Khaosův kop pod pás a po krátké pauze se do sebe oba borci pořádně pustili. Baeza trefoval dobré calfkicky, zatímco Williams lovil jeho bradu, oba poměrně úspěšně.

Knockout visel ve vzduchu z obou stran i ve třetím kole a po chvíli také přišel. Baeza zrovna kopal calfkick, ale Khaos na něj spustil kombinací tří háků, přičemž jej tím posledním trefil přímo na čelist a poslal jej otřeseného na zem. Tam mu rozdal ještě několik bomb, než ho rozhodčí odtrhl a ukončil zápas.

Baeza se pak sice rozčiloval, že stopnutí zápasu přišlo příliš brzy, ale z opakovaného záznamu bylo vidět, že nebyl úplně při smyslech a kdyby rozhodčí nezasáhl, Khaos by mu nadělil mnohem větší a zbytečný výprask.

„Narodil jsem se pro tohle, narodil jsem se pro to. Dostal jsem se tady, lidi mě odpískávali ještě než jsem se tu dostal, ale já jsem na to zvyklý. Nebrali mě vážně, ale teď už ano. Teď už vědí, že jsem hrozba,“ řekl Williams v rozhovoru po zápase, ve kterém si vysloužil bonus 50 tisíc dolarů za výkon večera.

Zdroje:  ufc.com

Nejnovější články