V zákulisí UFC bylo opět dusno, Masvidal a Holland měli roztržku na hotelu

V zákulisí UFC bylo opět dusno, Masvidal a Holland měli roztržku na hotelu Kevin Holland a Jorge Masvidal | zdroj: Profimedia

Stačilo, aby okolo sebe dva kohouti z welterové divize UFC (77 kg) prošli na hotelu a oheň byl na střeše.

Do turnaje UFC 287 už zbývá jen pár dní, všichni zápasníci se sjeli do Miami a atmosféra houstne. Organizátoři se samozřejmě snaží, aby se zbytečně nepotkávali ti, kteří spolu budou o víkendu bojovat, čímž se sníží riziko zbytečných konfliktů. Jenže v poslední době se často stává, že si do vlasů vjedou i fighteři, kteří spolu domluvený zápas nemají a jejich roztržku nikdo nečeká.

Na sociálních sítích se nyní objevilo krátké video, jak se na hotelu překřikují Jorge Masvidal a Kevin Holland. Díky všudypřítomné ostraze naštěstí zůstalo jen u slovní přestřelky. Druhý jmenovaný pak na Instagramu prohlásil, že pravděpodobně opět nastanou změny ve složení zápasů, jako tomu bylo loni v září před UFC 279, když v zákulisí tiskovky nejprve proběhla hromadná roztržka a následně se kvůli Chimaevově selhání na váze rozjela akce škatulata, hejbejte se, takže s ním nakonec místo Nathana Diaze bojoval právě Holland.

Žádné změny na startovce víkendového turnaje ale zatím ohlášeny nebyly. Holland by se tak měl utkat se Santiagem Ponzinibiem, Masvidal s Gilbertem Burnsem.

Co konflikt způsobilo tentokrát zatím není jasné. Kamery ale chvíli před tím zachytily Hollanda, jak během podepisování plakátů na otázku Gilberta Burnse, koho favorizuje v jeho zápase s Masvidalem odpovídá: "Tenhle chlap zákeřně mlátí lidi, tenhle přichází zápasit. Jeden je blbec, druhý je dobrý chlap. Takže tak."

UFC má ale každopádně další příběh, na kterém by v budoucnu mohlo vystavět promo, obzvlášť pokud Masvidal s Burnsem prohraje, což by smetlo ze stolu jeho potenciální souboj se šampionem Leonem Edwardsem.

 

Zdroje:  mmajunkie.com

Nejnovější články