"Vy nevíte, kdo já jsem? Jsem bojovník UFC!" křičel prý muž, který postřelil 8 lidí. Dana White doufá, že to není pravda.

"Vy nevíte, kdo já jsem? Jsem bojovník UFC!" křičel prý muž, který postřelil 8 lidí. Dana White doufá, že to není pravda. zdroj: Fox Bussines

Incident se odehrál v noci před jedním z barů v San Antoniu. Útočníka a jeho kamarády prý odmítli pustit dovnitř.

Během páteční noci chtěla skupinka přátel přejít z jednoho baru do druhého. Byli už však zřejmě opilí natolik, že je nepustili dovnitř. To jednoho z nich rozohnilo. "Vy nevíte, kdo já jsem?" zlobil se prý na vyhazovače. "Jsem bojovník UFC z Kalifornie!" Pokud by zůstalo jen u těchto slov, byla by to vtipná historka, avšak bohužel nezůstalo jen u slov.

Skupinka složená ze dvou mužů a ženy se pak totiž vydala ke svému nedaleko zaparkovanému vozu a najela před bar. Muž vytáhl brokovnici a začal pálit. Jeden muž byl těžce zraněn a je v kritickém stavu v nemocnici, dalších 7 lidí bylo postřeleno ale jsou naštěstí mimo ohrožení života.

Pohotově na střelbu reagovali vyhazovači, kteří ihned uzavřeli dveře do baru, díky čemuž možná zabránili mnohem většímu krveprolití. Útočníci z místa činu rychle odjeli, ale při zbrklé jízdě pod vlivem alkoholu u svého vozu prorazili pneumatiku a policie je brzy dostihla. 

Totožnost pachatelů ale zatím nebyla zveřejněna a nebylo tedy ani potvrzeno, zda je střelec skutečně UFC bojovníkem. 

"Je to šílené, svět je teď prostě šílený. Doufám, že to není pravda, ale slýchávám takové věci pořád. Víte jak často zatracení plešatí chlapi chodí po tomhle městě a říkají, že jsou já?" reagoval na dotaz ohledně incidentu šéf UFC Dana White. "Kdybych vám vyprávěl některé historky, tak byste mi nevěřili. Doufám, že tohle bude taky ten případ."

My rovněž věříme, že se vše brzy vyjasní a incident nebude vrhat špatný stín na bojové sporty.

 

Zdroje:  nytimes.com , Thesun.co.uk

Nejnovější články