„Zmlátím tě, modli se za soucitného rozhodčího!“ varuje Chandler Tonyho Fergusona

„Zmlátím tě, modli se za soucitného rozhodčího!“ varuje Chandler Tonyho Fergusona zdroj: Profimedia

Tony Ferguson chtěl získat pozornost Michaela Chandlera a té se mu také dostalo. Ovšem spolu se slibem o pořádné nakládačce.

Bývalý prozatímní šampion lehké váhy UFC a dlouhá léta obávaný „strašák“ Tony Ferguson o sobě dal zase vědět. Tentokrát se na Twitteru pustil do Michaela Chandlera za to, že se vyhýbá společnému střetnutí v Oktagonu:

„Tady je moje dě*ka! Michaele Chandlere, Dana White předal tvoji zprávu, že na mě budeš připraven mezi dubnem a červnem. Vypadá to, že se snažíš oddálit tenhle výprask, který ti dlužím za to, že předbíháš v řadě. Je sezóna wrestlingu, pochlap se. Šampion.“

Tony Ferguson zdroj: Profimedia

Ferguson mířil na Chandlerovo prohlášení, že by rád změřil síly s Conorem McGregorem, který je pro bojovníky zárukou velice pěkné výplaty a po dvou porážkách v řadě od Dustina Poiriera už neplatí za tak nebezpečného bojovníka jako dřív. I tak by ale podle všeho Chandlerovi nevadilo „bouchnout si“ s Tonym Fergusonem, kterému na jeho výkřik odpověděl tvrdě, ale s respektem:

„Ach Tony. Existuje jen hrstka chlapů v téhle hře, které opravdu respektuji… ty jsi jeden z nich. Ne kvůli tomu, v jaké pozici jsi v současné divizi, ale kvůli tomu, co jsi za svoji kariéru udělal. Zmlátím tě od gongu ke gongu. Modli se za soucitného rozhodčího. Uvidíme, jestli se tento zápas uskuteční.“

Tony Ferguson má sice pravdu, že „Iron Mike“ opravdu předběhl pořádnou frontu zápasníků, když na jaře loňského roku dostal šanci na titul proti Charlesi Oliveirovi, ale nutno říct, že úplně zadarmo to nebylo. Americký bojovník přišel do UFC po dlouhých 10 letech z Bellatoru, kde se stal několikrát šampionem a v lednu minulého roku jej v UFC přivítal nebezpečný Dan Hooker. Chandler se o něj však postaral levým hákem a vyhrál na TKO hned v prvním kole. Tím si vysloužil svoji vstupenku do zápasu o titul s Oliveirou, ve kterém byl velice blízko šampionskému opasku. Nakonec to však byl on, kdo se musel sklonit před novým šampionem z Brazílie.

Chandlerův další zápas byl proti Justinu Gaethjemu a všichni očekávali, že tento duel bude nabitý střelným prachem. Výsledek ale ještě předčil očekávání, protože oba borci předvedli s přehledem nejlepší zápas roku a jeden z nejlepších zápasů v historii UFC. I tentokrát ale Chandler přišel zkrátka a prohrál na body.

Teď si tedy bývalý šampion Bellatoru hledá dalšího „tanečního“ parťáka a zápas s Fergusonem by dával smysl. Oba totiž prohráli s Oliveirou i Gaethjem, avšak pro Tonyho by souboj s Chandlerem znamenal poměrně velký risk. Zatímco Chandler má dvě porážky v řadě, Ferguson prohrál už tři zápasy a nemůže si teď dovolit další červené políčko, což by se mu s bojovníkem takového kalibru jako je Chandler mohlo velice lehce stát.

Zdroje:  mmamania.com

Nejnovější články