Chael Sonnen se utrhl ze řetězu a čelí obvinění z napadení pěti osob

Chael Sonnen se utrhl ze řetězu a čelí obvinění z napadení pěti osob Chael Sonnen - Mauricio Rua | zdroj: Getty Images

Chael Sonnen se o víkendu dostal v lasvegaském hotelu do pořádného konfliktu a musel být odveden v poutech.

Bývalý bojovník UFC a Bellatoru Chael Sonnen se minulý víkend v Las Vegas pořádně urval ze řetězu. Podle informací serveru TMZ, který vyzpovídal svědky celé situace se prý Američan snažil násilím dostat do jednoho z pokojů hotelu Luxor a následně se dostal do fyzické konfrontace s manželským párem a také s přivolanými záchranáři. Stejný web následně na YouTube zveřejnil také video, na kterém příslušníci zákona odvádí Sonnena v poutech.

Mluvčí lasvegaské policie Larry Hadfield pro MMA Fighting včera v noci potvrdil, že ačkoliv nedošlo k žádnému zranění, tak bylo opravdu nutné Sonnena zpacifikovat a odvézt na policejní stanici, kde si vyslechl obvinění z napadení pěti osob. Následně byl po složení kauce propuštěn na svobodu, kde bude čekat na termín soudního řízení. Sám bojovník se zatím k tomuto případu nevyjádřil.

Toto chování bylo vodou na mlýn pro ex-šampiona polotěžké váhy Jona Jonese, kterého Sonnen před měsícem tvrdě odsoudil za to, že už poněkolikáté uhodil svoji přítelkyni. Nyní mu tak „Bones“ kritiku vrátil. „Nebudu tu sedět a oslavovat, že jsi byl včera v noci zadržen za napadení ženy,“ napsal na Twitter. „Díky tomu bych byl jako ty, ale to určitě nejsem. Místo toho přeji tvojí rodině a rodině oběti hodně štěstí.“

„Je legrační, jak mají lidé, kteří vás nejvíce kritizují a soudí, ve své skříni ty nejhnusnější věci. Kdo je bez viny ať hodí kamenem. Ode mě kamenem nedostaneš. Hodně štěstí.“

Sonnen, jemuž je momentálně 44 let, prožil největší vrchol kariéry v UFC, kde hned třikrát bojoval o titul. Nejdříve se v rámci střední divize dvakrát střetl s Andersonem „Spiderem“ Silvou a poté ještě zkoušel porazit právě Jonese. Pokaždé však prohrál už před časovým limitem, takže se mu nejcennější trofej ani jednou získat nepodařilo.

Od června roku 2019, kdy pověsil rukavice na hřebík, pořádá grapplerské turnaje a věnuje se také povolání komentátora a analytika pro sportovní televizi ESPN. Pravidelně se tak účastní turnajů UFC a Bellatoru a má zde také vlastní show. Po víkendovém incidentu však není jisté, zda se bude na obrazovkách nadále objevovat, protože několik bývalých bojovníků dostalo za podobné prohřešky okamžitého padáka.

Zdroje:  MMA Fighting , TMZ

Nejnovější články