Íránský Hulk smutní, rodina s ním po staredownu s Fordem nemluví, podle matky je moc slabý

Íránský Hulk smutní, rodina s ním po staredownu s Fordem nemluví, podle matky je moc slabý Íránský Hulk působí na sociálních sítích hrozivě, realita je ale někde jinde. | zdroj: Profimedia

Íránský svalovec před svou premiérou v boxerském ringu neprochází nejlepším obdobím. Během prvního setkání se soupeřem totiž prý přišel o čest a nemůže mluvit s rodinou, dokud britského kulturistu neporazí.

Bodybuilder a internetová senzace Sajad Gharibi, známý též jako íránský Hulk, se v současné době připravuje na boxerský souboj s hercem a kulturistou Martynem Fordem, který by se měl odehrát 30. dubna v londýnské O2 aréně. Oba hromotluci se nedávno poprvé střetli tváří v tvář v Dubaji a jejich staredown vyvolal u fanoušků obavy, zda z klání z ringu nakonec nesejde. Hulk totiž nepůsobil ani zdaleka tak hrozivě jako na fotografiích ze sociálních sítích.

Překvapený byl i sám Ford, který dokonce Gharibimu nabídl, aby ze zápasu vycouval, protože prý nehodlá v ringu ztrácet čas s někým, kdo tam ani nechce být. Hulk odmítl a v nedávném rozhovoru pro íránskou televizi prozradil, že o motivaci rozhodně nouzi nemá, zároveň ale kvůli zápasu nezažívá zrovna radostné chvíle.

"Nemůžu zavolat své rodině, když jsem se vrátil, ani jsem je nešel navštívit. Nemůžu mluvit se svým otcem a když jsem mluvil se svou matkou, řekla mi: Ten člověk, kterého jsem viděla v tom videu, nebyl můj syn. Můj syn je mnohem silnější než tohle," rozpovídal se o nezáviděníhodné situaci Sajad. "Srdce mě bolí, když nemůžu se svou rodinou mluvit. Zratil jsem svou čest a jsem zničený. Jak to jen vysvětlit? Podvedli mě a já spadl na zem (Gharibi naráží na staredown s Fordem, před nímž mu prý bylo organizátory řečeno, že se nesmí soupeře dotýkat - pozn. red.). Má rodina mi řekla, že tam půjdu a zničím ho, čekali přesný opak. Jak mám teď spát nebo odpočívat? Cítím se velmi špatně a beru prášky na spaní."

Zda se očekávaný zápas nakonec odehraje, zůstává otázkou. Hulk měl už totiž v minulosti nastoupit v polské KSW či v americké BKFC (box bez rukavic), pokaždé z toho ale nakonec sešlo. Soudě podle záběrů z tréninků a prvního staredownu navíc nejspíš nemá proti mnohem většímu Fordovi, který navíc podstupuje kvalitní přípravu, nejmenší šanci.

Zdroje:  Thesun.co.uk

Nejnovější články