KO v prvním kole. Jake Paul skolil dalšího profesionálního boxera

KO v prvním kole. Jake Paul skolil dalšího profesionálního boxera Jake Paul vs. Ryan Bourland | zdroj: Profimedia

Překvapení se nekonalo, boxující youtuber Jake Paul přejel krajana Ryana Bourlanda a vylepšil si bilanci na 9-1.

V prosinci se v ringu moc nezdržel, Andreho Augusta knockoutoval už v prvním kole. Nyní se Jake Paul postavil dalšímu profesionálnímu boxerovi. 35letý Ryan Bourland měl na první pohled celkem líbivou bilanci 17-2, naposledy ale boxoval v září 2022, což byl v posledních 6 letech jeho jediný zápas. Jeho úkol byl tedy jasný – pomoci Paulovi vytvořit působivější bilanci, aby se dostal k lépe postaveným boxerům.

*Ačkoliv původně nemělo jít o hlavní zápas celého galavečera, šampionce Amandě Serrano bylo lékařskou komisí na poslední chvíli zakázáno nastoupit. Velká škoda, ozvlášť proto, že se celá akce odehrávala v jejím rodném Portoriku.

Už na první pohled se zdálo, že Bourland nenastoupil úplně v nejlepší životní formě. To se potvrdilo prakticky od prvních vteřin zápasu, Paul byl rychlejší, aktivnější a když zjistil, že ho soupeř nejspíš nemá, čím ohrozit, začal rozjíždět dlouhé kombinace. Nakonec tak slavil vítězství už v čase 2:37 prvního kola.

"Chtěl jsem být v ringu o něco dýl, ukázat se fanouškům. Čekal jsem, že mi zatopí. Byl mnohem zkušenější, na kontě 19 zápasů..." posteskl si Paul v pozápasovém rozhovoru, aby vzápětí vyzval Canela Alvareze. Je ale jasné, že na takový zápas si bude muset vybudovat o dost lepší skóre. "Nechci vyzývat nikoho jiného, protože spousta z těch chlapů nechce podepsat smlouvu, obzvlášť když vidí, co všem soupeřům dělám."

Co se týče dalšího souboje s nějakým MMA bojovníkem, Jake se myšlence nebrání, pokud se někdo naskytne, jinak ale plánuje čelit čím dál tím lepším profiboxerům. Cíl je jasný – dopracovat se až k titulovému souboji.

 

Zdroje:  DAZN

Nejnovější články