“Nejstrašnějsí muž na zemi” se utká s „Íránským Hulkem”. V boxerském zápase obrů uvidíme více než 300 kg svalů

“Nejstrašnějsí muž na zemi” se utká s „Íránským Hulkem”. V boxerském zápase obrů uvidíme více než 300 kg svalů "Íránský Hulk" a britský herec a kulturista Martyn Ford se představí v boxerském zápase. | zdroj: Getty Images

Říká se, že co je větší, to je lepší. Uvidíme, jestli to bude platit i v tomto podivném boxerském zápase dvou obrů.

Máte rádi bizarní zápasy? Ne? Tak to máte smůlu, protože britská organizace Boxstar Celebrity Boxing se rozhodla, že nám jeden takový šílený souboj nadělí. V boxerském ringu totiž proti sobě postaví dva obry, kteří sice nemají žádné zkušenosti z boxerských zápasů, ale co nemají naboxováno, to mají nazvedáno.

Kulturista a herec Martyn Ford, kterého jste naposledy mohli vidět například v Rychle a zběsile 9, bývá pro své vzezření označován za „Nejstrašnějšího muže na světě“. Do boxerského ringu však nastoupí proti podobně stavěnému borcovi, jímž je Sajad „Íránským Hulkem“ Gharibi. A nutno dodat, že přezdívky obou borců jsou poměrně přesné. Ford, kterému byste kvůli jeho muskulatuře a tetováním raději rychle podali svoji peněženku a utíkali pryč, váží 140 kg a měří přes 2 metry, zatímco „Íránský Hulk“ je sice o 15 centimetrů menší, ale zase si proti Angličanovi do ringu ponese o 36 kg navíc.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Martyn Ford (@martynfordofficial)

Jejich první střetnutí se mělo konat už před třemi lety v polské organizaci KSW, ze souboje ale nakonec sešlo. Touha dát tomu druhému pořádnou ránu však u obou borců neopadla a teď to vypadá, že se zápas opravdu uskuteční.

Organizace BCB duel domluvila na 2. dubna v O2 Aréně v Londýně a oba borci si tak budou moct brzy srovnat účty. Co kdo komu udělal, není sice jasné, ale Ford prozradil, že jeho rivalita s „Hulkem“ prý přesáhla do osobní roviny. Proto svým fanouškům slíbil, že Íránce potrestá a udělá pořádný, i když asi ne ten nejtechničtější, zápas:

 „Od jeho přátel zazněly některé věci, které nelze vzít zpět. O co jde řeknu na tiskové konferenci a uvidíte, proč je to pro mě tak osobní. Ale slibuji, že do toho dám absolutně všechno a udělám z toho večer, na který nikdy nezapomenete,“ napsal Ford na Instagram.

Britský herec a kulturista už prý několik let trénuje MMA, takže by mohl mít oproti íránskému obrovi určitou výhodu. Na druhou stranu "Íránský Hulk" nedávno ukázal, jak ukrutnou má sílu, když holou rukou zlomil… opravdu velkou kost. Podívejte se sami:

Těžko říct, jak zápas dopadne, ale většinou se v takových soubojích oba borci po 30 vteřinách zadýchají a pak vyhraje ten, kdo má větší srdce, a kdo si šel v přípravě aspoň párkrát zaběhat. Jestli to bude „Nejstrašnější muž na zemi“ nebo „Íránský Hulk“, na to si budeme muset počkat až do dubna.

Zdroje:  Sportbible.com

Nejnovější články