Srbská KO mašina padla, 120kilový Brazilec ho poslal k zemi přesně mířeným úderem na játra

Srbská KO mašina padla, 120kilový Brazilec ho poslal k zemi přesně mířeným úderem na játra Rade Opačič vs. Guto Inocente | zdroj: FOTO: se svolením ONE Championship

Rozjetý Rade Opačič sbíral výhry na KO jako na běžícím pásu, brazilský lišák ho ale nachytal na švestkách a přesně mířeným úderem ho skolil k zemi.

Kickboxer Rade Opačič v dosavadních čtyřech zápasech pod organizací ONE nepoznal přemožitele a každého, koho před něj promotéři postavili, poslal k zemi ve 2. kole. Jako favorit nastupoval i do dnešního souboje s 36letým brazilským veteránem Guto Inocentem, který se kdysi na skok ukázal i v UFC.

120kilový Brazilec sebevědomému 24letému mladíkovi vzkazoval, že je až příliš čitelný a dosud s nikým jemu podobným nebojoval. Srb se tomu jen pousmál a dodal, že sice převážně těží ze základních technik, ale jakmile vytáhne nějakou neortodoxní techniku, většinou to znamená konec zápasu. Koneckonců každý jeho knockout ve ONE byl úplně jiný, soupeřům navíc jasně dominoval.

Od prvních vteřin to ale vypadalo, že Guto možná moc nepřeháněl. Jeho styl totiž rozhodně nebyl klasický kickboxerský. Ruce měl spuštěné relativně nízko, bradu ve vzduchu jako návnadu a dobře se hýbal na nohách. Opačič byl ale tím, kdo trefoval víc a jednou dokonce Brazilce pěkně prohnal po obvodu klece. Jenže pak to přišlo, když chtěl zaútočit překročeným kolenem, Inocente zakontroval přímým úderem na játra a srbský mladík šel s bolestnou grimasou k zemi. Do konce kola zbývalo 30 vteřin, ale bylo jasné, že už se nezvedne.

"Jsem teď v nejlepší formě. Můžu bojovat v kickboxu, Muaythai i MMA a nikdo mě neporazí. Doufám, že mi teď dají zápas o titul v kickboxu," vzkázal vítěz. "Jsem stoprocentně zdravý, takže můžu zápasit klidně příští týden, pokud chtějí. Dejte mi toho, kdo je podle vás nejlepší, chci bojovat s těmi nejlepšími."

Na celý turnaj ONE 158, kde nebyla o ukončení před limitem nouze, se můžete podívat ve videu níže. Zápas Opačiče s Inocentem začíná cca v čase 3:41:00:

Zdroje:  onefc.com

Nejnovější články