Tak pojď, gestikuloval bojovník a vyplázl na soupeře jazyk, hned nato schytal tvrdé KO

Tak pojď, gestikuloval bojovník a vyplázl na soupeře jazyk, hned nato schytal tvrdé KO Dmitry Menshikov vs. Mouhcine Chafi | zdroj: FOTO: se svolením ONE Championship

Na akci ONE Fight Night 17 nebyla o knockouty nouze, jen jeden z osmi zápasů skončil na body. I v téhle nadílce ale jedno KO obzvlášť vyniklo a to především díky tomu, co mu předcházelo.

V souboji Mouhcina Chafiho s Dmitrym Menshikovem se dalo KO očekávat. Ruský hromotluk koneckonců knockoutoval 21 z 32 předešlých soupeřů mezi profesionály. Není divu, do každého úderu totiž dává maximální sílu a stačí, aby jeden z nich trefil bradu. Španěl je spíš tradičnější thaiboxer, takže se čekalo, že se bude snažit soupeřův box eliminovat především klinčem, koleny a lokty.

Chafi byl od začátku aktivnější a rozmanitější v útocích. Menshikov pálil zpátky tak trochu naslepo, jenže po minutě a 16 vteřinách trefil Španělovu bradu levým hákem a ten šel k zemi. Sice nijak otřesený nebyl a chtěl okamžitě pokračovat, rozhodčí byl ale nekompromisní a počítal ho. Následně jako by chtěl Chafi ukázat, že to nic nebylo a pustil se do útoku s ještě větší vervou.

Začalo se mu dařit, což ho dostalo do ráže. Rusa donutil ustoupit až do rohu. Jenže v té chvíli udělal osudovou chybu – rozhodil rukama a vyplázl na něj jazyk. Na bradu mu okamžitě dopadl přední direkt a v závěsu za ním i devastující levý hák, po němž se v bezvědomí sesunul k zemi.

Menshikov si tak ve ONE připsal už druhé vítězství v prvním kole a možná si tak brzy vyslouží odvetu proti dvojitému šampionovi Regianu Eerselovi, na něhož zatím v singapurské organizaci ještě nikdo nevyzrál.

Na celý turnaj ONE Fight Night 17 se můžete podívat na youtube kanále organizace ZDE.

Zdroje:  onefc.com

Nejnovější články