Video: Soupeře sestřelil KO kopem na hlavu, o jeho čelo si ale zlomil nohu vejpůl

Video: Soupeře sestřelil KO kopem na hlavu, o jeho čelo si ale zlomil nohu vejpůl Pyrrhovo vítězství | zdroj: Profimedia

Nezáviděníhodná situace, která nemá v bojových sportech obdoby, se stala tento víkend v Americe.

Pyrrhova vítězství se dočkal americký bojovník Dylan Kiskila, který sice svého soupeře porazil, ale za příliš vysokou cenu.

K zápasu došlo tento víkend na prvním turnaji regionální americké MMA organizace Captains Fight Club, kde Kiskila nastupoval v pérové váze proti Kaii Duquemu.  

Po pár vteřinách Dylan natlačil Duqueho k pletivu a nakopl jej do protipohybu skvělým highkickem přímo do hlavy. Mladík šel okamžitě k zemi, avšak na podlahu upadl také Kiskila, který se sice okamžitě zvednul, ale jen proto, aby si všiml, že něco není v pořádku s jeho holení. Tu měl totiž následkem svého vítězného kopu zlomenou na dvě půlky.

Zlomenina holeně je noční můrou každého bojovníka a bohužel toto zranění není až tak vzácné, jak by se dalo čekat. Nedávno si holeň zlomil Conor McGregor v zápase s Dustinem Poirierem, o pár měsíců předtím vyšel černý Petr na Chrise Weidmana a prvnímu, komu se v UFC povedlo polámat si holeň, byl před 8 lety Anderson Silva.

O hlavu svého soupeře se to však snad ještě nikomu nepodařilo a Dylan Kiskila v tomhle směru drží nechtěné prvenství. Nutno ale uznat, že zřejmě pod přívalem adrenalinu vůbec nepanikařil a poražený se ze země sbíral mnohem déle. Na celé toto Pyrrhovo vítězství mladého bojovníka se můžete podívat zde:

Zdroje:  mmafighting.com

Nejnovější články