VIDEO: Tomáš Deák veze z Čečenska výhru, domácí bojovník mu skočil do pasti

VIDEO: Tomáš Deák veze z Čečenska výhru, domácí bojovník mu skočil do pasti Tomáš Deák | zdroj: FOTO: Se svolením Oktagon MMA

Slovenský bojovník nastupoval proti domácímu bojovníkovi jako obrovský outsider, za pár vteřin ale slavil vítězství.

Někdejší šampion organizací Oktagon MMA a Fight Nights Global Tomáš Deák se dnes potřetí představil v organizaci ACA, kde měl zatím vyrovnanou bilanci 1-1. Premiéru mu předloni v listopadu zkazil Fin Mikael Silander, když ho už v prvním kole chytil do gilotiny. Loni si však slovenský bojovník spravil chuť, když ve třetím kole nasadil houževnatému Dagestánci Israfilovi škrcení rear-naked choke a donutil ho odklepat.

Tentokrát ho na turnaji v hlavním městě Čečenska čekal domácí Murad Kalamov (13-3), obávaný škrtič, který většinu svých výher získal na zemi. Naposledy se loni blýskl ojediněle vídanou submisí zvanou twister.

Nebylo tedy divu, že si Tomáš věřil spíše v postoji, kde Kalamovi zatápěl dobrými boxerskými kombinacemi. Toho to ale po minutě a čtvrt přestalo bavit, a tak se pod jednu z nich potopil a strhl slovenského bojovníka na zem. Ten ale jeho hlavu pohotově chytil do gilotiny, zablokoval mu nohu, aby neutekl, a vší silou škrtil.

Rozhodčí si naštěstí ihned všiml, že se Čečenec odebral do říše snů, a zápas ukončil. Deák si tak domů odváží hodně cenné vítězství, protože ty v ACA rozhodně nejsou zadarmo, což by jistě potvrdili i Michal Martínek a Vítězslav Rajnoch, kteří v této organizaci rovněž působí.

Na celý Tomášův zápas se můžete podívat zde:

 

Zdroje:  ACA

Nejnovější články