Youtuber Paul se objevil ve wrestlingové show a ukázal, proč je zapsán do Guinnesovy knihy rekordů

Youtuber Paul se objevil ve wrestlingové show a ukázal, proč je zapsán do Guinnesovy knihy rekordů Logan Paul během zápasu organizace WWE. | zdroj: Profimedia

Po exhibičním boxerském klání s Floydem Mayweatherem si youtuber Logan Paul odškrtnul další položku ze svého bucket listu.

Youtuber Logan Paul, starší bratr neméně známého Jakea, si minulý týden splnil další sen. Po boxerské exhibici s Floydem Mayweatherem totiž vystoupil také na Wrestlemanii, což je největší wrestlingová akce roku pořádaná známou organizací WWE.

Profesionální wrestling je mezi lidmi často odsuzovanou disciplínou, protože jsou zápasy předem domluvené a jedná se z větší části o herecké vystoupení. To je vše samozřejmě pravda, ale je nutné brát v potaz také to, že aktéři prochází před každým duelem tvrdým fyzickým drilem a v ringu i jeho okolí občas předvádí akrobatické kousky, za které by se nemuseli stydět ani artisté v cirkuse.

To ostatně prokázal i sám Paul, který během přípravy poměrně slušně shodil na váze, nabral svalovou hmotu a v závěrečné fázi přípravy každý den dělal úctyhodných 100 kliků a 100 sedů-lehů. V boji, do kterého nastoupil společně s The Mizem proti Reyi Mysteriovi a jeho synovi, se pak rozhodně neztratil a působil jako naprostý profesionál.

Paul, který nakonec oslavil vítězství, nezaujal pouze svými výkony v ringu. Při nástupu se totiž pochlubil věcí, díky níž je oficiálně zapsán v Guinnesově knize rekordů. Na krku měl totiž zavěšenou nejdražší Pokémon kartičku na světě, jež má podle odhadů hodnotu závratných šesti milionů dolarů (zhruba 134 milionů korun).

Na turnaji se v jednom ze zápasů objevila také bývalá legendární šampionka UFC Ronda Rousey. Ta v poslední době schytala pořádnou kritiku od nynější držitelky titulu v bantamové váze Julianny Peňy, která se jí vysmála za útěk z nejslavnější MMA organizace na světě a také právě za účast v WWE.

Zdroje:  Tisková zpráva - WWE

Nejnovější články