Zvedák na bradu a syn boxerské legendy šel k zemi KO, sundal ho elektrikář, který má box jako brigádu

Zvedák na bradu a syn boxerské legendy šel k zemi KO, sundal ho elektrikář, který má box jako brigádu Jurmain McDonald se postaral o pořádný šok, když knockoutoval mladého Holyfielda | zdroj: Profimedia

Není každý den posvícení, to platí i v boxerském ringu. Své o tom ví Evan Holyfield, syn slavného Evandera, který musel zkousnout první porážku v kariéře.

Když jste synem legendárního boxera Evandera Holyfielda a rozhodnete se jít v tátových šlépějích, je jasné, že budete pod drobnohledem. 24letému Evanovi se zatím dařilo a postupně si mezi profesionály budoval líbivou bilanci. Podle všech předpokladů měl o víkendu přidat už desátou výhru, vždyť proti němu šel do ringu chlápek s rekordem 6 vítězství a 5 porážek, pro něhož je momentálně box spíše přivýdělkem a živí se jako elektrikář.

Každý ale ví, že v ringu stačí jedna dobře trefená rána a z vítězství se může radovat i největší outsider. Přesně to se povedlo i Jurmainu McDonaldovi, když ve druhém kole nachytal Holyfielda juniora tvrdým zvedákem přímo na bradu a ten šel obličejem k zemi.

Evan se sice snažil proti ukončení protestovat, ale faktem je, že na 8 nedokázal vstát a dát rozhodčímu najevo, že je připraven pokračovat. Svého slavného otce, který získal první titul už ve svém dvanáctém profesionálním zápase, tak nejspíš nenapodobí. Pokud ale v dalších zápasech opět naskočí na vítěznou vlnu, možná se k nějakému šampionskému pásu časem dopracuje.

Zdroje:  Yahoo Sports

Nejnovější články