Marpo je přesvědčen, že se Vémola snaží vycouvat z boxerského duelu, Terminátorovi poslal ostrý vzkaz

Marpo je přesvědčen, že se Vémola snaží vycouvat z boxerského duelu, Terminátorovi poslal ostrý vzkaz zdroj: FOTO: Se svolením Oktagon MMA

Boxerský duel mezi Karlosem Vémolou a Marpem se měl dle původních plánů uskutečnit v polovině listopadu, Terminátora ale bohužel zaskočily vážné zdravotní komplikace, kvůli kterým musel být zápas odložen. Marpovi nezbývalo nic jiného, než s posunutím termínu souhlasit, nyní se ale zdá, že mu pomalu začíná docházet trpělivost.

„Já o ten zápas hodně stojím a jsem ochotný pro to udělat cokoliv, takže pro mě za mě to prostě odsuneme a když budeme posouvat znova, tak budeme posouvat znova, protože to je pro mě teď priorita,” komentoval rapper odklad na květen. Tím si od Vémoly vysloužil respekt, hvězda domácí MMA scény mu dokonce poděkovala. Dobré vztahy jdou ale stranou, Otakar Petřina totiž svou rétoriku výrazně přiostřil.

Během nedělního podvečera se rozhodl, že je načase Vémolu trochu popostrčit. V příspěvku na Facebooku se krátce vyjádřil ke spekulacím, které naznačují, že do zápasu nastoupit nehodlá.

“Vyjádření k takovým menším podivnostem okolo zápasu Marpo vs. Vémola… Upřímně - dva roky dřu, posouvám a ruším práci kvůli tomuhle fightu, protože pro mě hodně znamená! Ne kvůli penězům, ty si vydělám jinde. Ale protože vím, že na tohle mám a vyhraju! Zdraví už ti slouží, prohlašuješ všude, že pro Tebe budu první postojový KO. Tak šup šup, podepiš kontrakt a postav se k tomu jako chlap. Let's get ready to rumble,” stojí v komentáři.

K němu pak připojil ještě krátké video, v němž na Karlose důrazně apeluje, aby se ze zápasu nesnažil vykroutit. “Po Praze se povídá, že se mnou Karlos nechce zápasit, nebo že nakonec nechce ten zápas vzít… Jednou jsi do toho do p*dele šel, já už se na to dva roky připravuji, čekám, až se uzdravíš. A vím, že už zdravý jsi a že už trénuješ. Tak buď do p*dele aspoň trochu chlap a přijmi ten zápas.”

Proč by měl Vémola zápas rušit? Podle Marpa došel k závěru, že je pro něj až příliš rizikový. “Podle mě sis jednoduše uvědomil, že dostaneš přes p*ču a půjdeš na zem, ale nechceš ztratit ten svůj ‘hajpíček’, že v Oktagonu je jenom jeden král, což je vlastně reálně Attila, to víme všichni.” Závěrem vzkazu upozornil, že už se prodaly tisíce lístků a fanoušky by zajisté velmi mrzelo, pokud by se zápas nakonec opravdu odpískal. “Takže 21. května tě čekám v O2 areně v ringu,” řekl a Vémolovi zároveň doporučil, aby se přestal věnovat bulváru na úkor zápasení.

Karlos Vémola přitom ještě začátkem ledna avizoval, že se na zápas těší, dokonce neváhal prohlásit, že box v Čechách upadá, právě jeho zápas s Marpem by podle něj mohl pozvednout zájem ze strany veřejnosti. Dá se očekávat, že se k čerstvému komentáři od svého soupeře bude chtít vyjádřit a vysvětlit, jak se věci mají.

Zdroje:  Marpo - Facebook

Nejnovější články