Vyhýbal se zápasu? Ryšavý zpochybňuje Fodorův covid

Vyhýbal se zápasu? Ryšavý zpochybňuje Fodorův covid zdroj: FOTO: Se souhlasem Oktagon MMA

Karol Ryšavý pojal podezření, že k němu František Fodor není úplně upřímný. Účty v oktagonu srovnají už v sobotu večer.

V sobotu večer bude splacen dluh fanouškům Oktagonu, kteří již několik měsíců vyhlíží bitvu mezi Františkem Fodorem a Karolem Ryšavým. V kleci se měli potkat už koncem března na turnaji Oktagon Prime, Fodor byl ale krátce před vážením pozitivně testován na covid-19. Duel se tedy musel odložit.

Fodor se už před měsícem v pořadu Bez rukavic nechal slyšet, že šlo o náročné období. Spolu s parťákem Robertem Pukačem v té době již trénovali mimo Octagon Fighting Academy, což se do jisté míry podepsalo na jeho náladě. Dokonce přiznal, že se mu na turnaj ani nechtělo. “Měl jsem smíšené pocity. Cítil jsem se fit, velmi dobře připravený, ve formě. Na zápas jsem se těšil. Ale jak se to blížilo a bylo to reálnější, tak jsem měl až takové melancholické pocity, že se mi tam až nechtělo.” Dodal, že ho ani nijak zvlášť nemrzelo, že k souboji s Ryšavým tehdy nakonec nedošlo.

To ale neplatilo pro jeho soupeře, který se na duel naopak těšil. V rozhovoru pro Oktagon potvrdil, že informaci o pozitivním testu na koronavirus zpochybnil. “Vyjádřil jsem se, že Fero covid neměl, protože jsem si nevšiml, že by někde něco doložil, předložil pozitivní test nebo něco takového. Dozvěděl jsem se to večer kolem jedenácté, den před vážením, takže to pro mě bylo takové zklamání.” Ryšavý si postěžoval, že se k němu nedostal žádný papír, který by onemocnění potvrdil. “Oktagon mi nedal žádný papír, prostě jsem to neviděl, neviděl to nikdo. Já když jsem se zranil, tak jsem vždycky poslal nějaké potvrzení, takže proto si to myslím. A jestli se mýlím, tak se mýlím.”

Odchod z gymu pod vedením Ilji Škondriče ho naopak vůbec nezajímá, tuto skutečnost komentovat nechtěl. “Já do toho nevidím, oni vědí, proč odešli. Když to uznali jako vhodný krok ve své kariéře, tak je to jejich věc. Já se o to vůbec nestarám, nevnímám to. Je mi jedno, kde trénuje.”

Tato podezřívavost Fodora samozřejmě příliš nepotěšila. “Stačilo napsat jednu zprávu manažerům, kteří by si obratem řekli o lékařskou zprávu, a měl by ji poslanou. Velmi jednoduše se to dalo vyřešit,” konstatoval a naznačil, že měl Karol k situaci přistoupit trochu jinak. “Musíš klepat na dveře, aby se ti otevřely.”

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Není to ostatně poprvé, co se Fodor do této situace dostal. “Už jsem takový problém měl. Řekli si o potvrzení, tak jsem poslal potvrzení, že si nevymýšlím.” Závěrem podotkl, že pokud by se chtěl souboji s Ryšavým vyhnout, tak by na něj znovu nekývl. “Udělal bych to jako mnoho jiných bojovníků, kteří se vyhýbají zápasům – odjedou si do Thajska a nevím, co všechno dělají, řeknou, že teď jdou s jiným, že si je nezaslouží,” nabídl několik příkladů.

Zbylé pochybnosti se zřejmě dořeší přímo v kleci během hlavního předzápasu turnaje Oktagon 35. Fodor hlásí, že mu změna prostředí rozhodně prospěla. “Moje očekávání se naplnilo. Mám velmi dobrou formu.” S tím Ryšavý samozřejmě počítá, snad i proto se v oktagonu nechce zdržovat déle, než bude třeba. “Budu se snažit to ukončit co nejdřív.” Turnaj začíná v 18:00, celou akci můžete sledovat na stránkách Oktagon.tv.

Zdroje:  Youtube Oktagon MMA

Nejnovější články