Alexey Oleinik

Featherweight 65 kg
Původ: Ukrajina Věk: 37 let Výška: 167 cm Klub: Kratos Team
Výhra 20 Prohra 16 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Ravil Korobov Russian Cagefighting Championship - RCC Intro 5 14. září 2019 Technical KO 1 1:45
Prohra Ivan Buchinger PFN - Prague Fight Night 27. června 2019 Subm 1 1:50
Výhra Artush Grigoryan ProFC Ukraine - Lubart's Warriors 3 9. června 2019 Submission (Armbar) 1 0:59
Výhra Oleg Lazaryshyn ProFC Ukraine - Fights in Octagon 4 1. března 2019 Technical KO (Punches) 1 4:40
Výhra Alexander Shtoyko RFP 68 - Only Forward! 2. února 2019 Submission 1 0:59
Výhra Merkulov Aleksandr KFC Pro 5 - Kars Fighting Championship Pro 5 6. října 2018 Submission (Armbar)
Výhra Rustamjon Rasuljan Ugli PPC 7 - Battle of Univa 2 30. června 2018 Submission 1 1:18
Výhra Michael Lyashek GITC - Gladiators in the Cage 10 27. května 2018 Submission 1 0:42
Výhra Alexey Paletniy PPC 6 - Kratos Cup 6: Young Stars 6. května 2018 Technical KO 1 1:03
Výhra Evgeniy Zhukovsky PPC 5 - Professional Pankration Championship: Battle Of The City 28. ledna 2018 Technical KO (Punches) 2 2:51
Prohra Morgan Charriere WWFC - Cage Encounter 9 14. prosince 2017 Technical KO 2 4:50
Prohra Joni Salovaara Cage - Cage 40 9. září 2017 Technical KO (Submission to Punches) 3 0:57
Výhra Dmitri Perekupka PPC 2 - Kratos Cup: Young Stars 16. července 2017 Submission 1 1:15
Prohra Aleksander Georgas FEN 17 - Baltic Storm 12. května 2017 Technical KO 2 1:48
Prohra Magomed Ozniev WWFC - Cage Encounter 6 29. března 2017 Decision 3 5:00
Výhra Denis Ragulski PPC 1 - Professional Pankration Championship 5. března 2017 Submission 1 1:04
Prohra Magomed Djamburaev WFCA 32 - Grozny Battle 19. listopadu 2016 Submission 1 2:50
Výhra Konstantin Babich RFP - Ascending Star 4 27. července 2016 Submission (Armbar) 1 1:33
Prohra Alihan Suleimanov ACB 30 - Young Eagles 5 20. února 2016 Submission 1 1:04
Výhra Andrey Davidov RFP - Kratos Cup 13. prosince 2015 Technical KO 1 1:16
Prohra Michael Bobner TKCL - Casino Fight Night 4 9. října 2015 Technical KO (Punches) 1 2:32
Výhra Nazar Kulina RFP - Ascending Star 3 3. října 2015 Submission 2 1:23
Výhra Taras Pereginiak RFP - West Fight 14 5. července 2015 Submission (Armbar) 1 1:46
Výhra Yuriy Flis RFP - West Fight 12 24. května 2015 Submission 1 0:42
Výhra Arnold Galai RFP - Wolf Fighting Club 6 25. dubna 2015 Submission 1 2:26
Prohra Paata Robakidze WWFC - Cage Encounter 3 4. dubna 2015 Submission 1 3:17
Prohra Arnold Quero WWFC - Cage Encounter 2 13. prosince 2014 Technical KO 1 3:28
Výhra Nazar Kviatovskiy RFP - Wolf Fighting Club 5 7. prosince 2014 Submission 1 4:20
Prohra Aleksander Krakovskiy ECSF - Mixfight Promo 12. dubna 2014 Submission 1 1:54
Prohra Magomed Khamzaev Tech-Krep FC - Black Sea Open Cup 3 9. srpna 2013 Technical KO 1 4:55
Výhra Sherzat Ruzmetov Tech-Krep FC - Black Sea Open Cup 1 26. července 2013 Submission 1 2:25
Prohra Alexey Naumov ECSF - MMA Crimea Cup 19. června 2013 Decision 3 5:00
Výhra Sergei Prokopenko Oriental Ukraine Federation - Open MMA Cup 12. prosince 2011 Submission (Armbar) 1 0:31
Prohra Ivan Kostkiv ProFC / GM Fight - Ukraine Cup 3 15. září 2011 Submission 1 1:10
Výhra Yaroslav Larionov MACoU - 2011 19. srpna 2011 Submission (Armbar) 1 1:24
Prohra Andrei Prizyuk ProFC / GM Fight - Ukraine Cup 1 15. dubna 2011 Decision 2 5:00

Články o bojovníkovi