Alexey Oleinik

Lightweight 66 kg
Původ: Ukrajina Věk: 39 let Výška: 176 cm Klub: Kratoc
Výhra 28 Prohra 23 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Kamil Petrescu RFP 82: Step to Top 15 13. března 2021 Subm (Armbar) 1 1:11
Výhra Ratybor Nespovytyi RFP 81: West Fight 30 12. prosince 2020 Subm (Armbar) 1
Výhra Oleg Lazaryshyn RFP 78: Step to Top 13 29. srpna 2020 Subm (Guillotine Choke) 1 2:05
Prohra Rustam Serbiev BFC 58 6. srpna 2020 Subm (Choke) 1 1:53
Prohra Akhmad Dakaev RFP 77: Step to Top 12 4. července 2020 Subm (Guillotine Choke) 3 1:46
Výhra Konstantin Gonharuk RFP 77: Step to Top 12 4. července 2020 KO/T (Punches) 1 2:29
Výhra Georgiy Kostopravov Fight Club Zeus: Selection 22. února 2020 Subm (Armbar) 1
Prohra Yilan Sha WLF W.A.R.S. 41 3. ledna 2020 KO/T (Retirement) 1 5:00
Výhra Bogdan Gargay Professional Pankration Championship 9: Kratos Cup: Kiev Force 21. prosince 2019 KO/T (Punches) 2 1:58
Prohra Nikolai Kaushansky Two Headed Eagle Cup: Grand Prix 1/2 Finals 2. listopadu 2019 KO/T 1 1:05
Prohra Ravil Korobov RCC: Intro 5 14. září 2019 KO/T (Punch) 1 1:40
Prohra Ivan Buchinger Prague Fight Night 27. června 2019 Subm (Choke) 1 1:50
Výhra Artush Grigoryan ProFC Ukraine: Lubart's Warriors 3 9. června 2019 Subm (Armbar) 1
Prohra Aziz Pahrudinov Altai Palace Fight 26. května 2019 KO/T (Punches) 1 1:56
Výhra Oleg Lazaryshyn ProFC Ukraine: Fights in Octagon 4 1. března 2019 KO/T (Ground and Pound) 1 4:40
Výhra Alexander Shtoyko RFP 68: Only Forward! 2. února 2019 Subm (Armbar) 1
Výhra Merkulov Aleksandr KARS Fighting Championship: Pro Cup 5 6. října 2018 Subm (Armbar) 1
Výhra Rustamjon Rasuljan Ugli Professional Pankration Championship 7: Battle of Univa 2 30. června 2018 Subm (Armbar) 1 1:18
Výhra Michael Lyashek Gladiators in the Cage 10 27. května 2018 Subm (Armbar) 1
Výhra Alexey Paletniy Kratos Cup 6: Young Stars 6. května 2018 KO/T (Punches) 1 1:03
Výhra Najmiddin Osarov Legion FC: Universal Battle 1 8. února 2018 KO/T (Head-Kick) 1 1:55
Výhra Najmiddin Osarov Legion FC: Universal Battle 1 8. února 2018 KO 1 1:55
Výhra Evgeniy Zhukovsky Professional Pankration Championship: Battle Of The City 28. ledna 2018 KO/T (Punches) 2 2:51
Prohra Morgan Charriere WWFC 9 14. prosince 2017 KO/T (Punches) 2 4:50
Prohra Joni Salovaara Cage 40 9. září 2017 Subm (Strikes) 3
Výhra Dmitri Perekupka Kratos Cup 4: Young Stars 16. července 2017 Subm (Armbar) 1 1:15
Prohra Aleksander Georgas Fight Exclusive Night 17: Baltic Storm 12. května 2017 Technical KO 2 1:48
Prohra Aleksander Georgas Fight Exclusive Night 17: Baltic Storm 12. května 2017 KO/T (Punches to the Body) 2 1:48
Prohra Magomed Ozniev WWFC: Cage Encounter 6 29. března 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Denis Ragulski Pankration Cup of Kiev 2017 5. března 2017 Subm (Armbar) 1 1:04
Prohra Magomed Djamburaev WFCA 32: Grozny Battle 19. listopadu 2016 Subm (Kimura) 1 2:50
Výhra Konstantin Babich RFP - Ascending Star 4 27. července 2016 Submission (Armbar) 1 1:33
Prohra Alihan Suleimanov Absolute Championship Berkut 30: Young Eagles 5 20. února 2016 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:04
Výhra Andrey Davidov RFP 39: Kratos Cup 1 13. prosince 2015 KO/T (Punches) 1 1:16
Prohra Michael Bobner TKCL - Casino Fight Night 4 9. října 2015 Technical KO (Punches) 1 2:32
Výhra Nazar Kulina RFP 35: Ascending Star 3 3. října 2015 Subm (Armbar) 2 1:23
Výhra Taras Pereginiak RFP 31: West Fight 14 5. července 2015 Subm (Armbar) 1 1:46
Výhra Yuriy Flis RFP 28: West Fight 12 24. května 2015 Subm (Armbar) 1
Výhra Arnold Galai RFP 27: Wolf Fighting Club 6 25. dubna 2015 Subm (Armbar) 1 2:26
Prohra Paata Robakidze WWFC - Cage Encounter 3 4. dubna 2015 Submission 1 3:17
Prohra Paata Robakidze WWFC: Cage Encounter 3 4. dubna 2015 Subm (Heel Hook) 1 3:17
Prohra Arnold Quero WWFC: Cage Encounter 2 13. prosince 2014 KO/T (Low Kick) 1 3:28
Výhra Nazar Kviatovskiy RFP 21: Wolf Fighting Club 5 7. prosince 2014 Subm (Rear Naked Choke) 1 4:20
Prohra Aleksander Krakovskiy ECSF - Mixfight Promo 12. dubna 2014 Submission 1 1:54
Prohra Magomed Khamzaev Tech-Krep FC: Black Sea Cup 2013 (Stage 3) 9. srpna 2013 KO/T (Punches) 1 4:55
Výhra Sherzat Ruzmetov Tech-Krep FC: Black Sea Cup 2013 (Stage 1) 26. července 2013 Subm (Armbar) 1 2:25
Prohra Alexey Naumov ECSF - MMA Crimea Cup 19. června 2013 Decision 3 5:00
Výhra Sergei Prokopenko Oriental Ukraine Federation - Open MMA Cup 12. prosince 2011 Submission (Armbar) 1 0:31
Prohra Ivan Kostkiv ProFC / GM Fight - Ukraine Cup 3 15. září 2011 Submission 1 1:10
Výhra Yaroslav Larionov MACoU - 2011 19. srpna 2011 Submission (Armbar) 1 1:24
Prohra Andrei Prizyuk ProFC 27: Cup Of Ukraine 2011 (Stage 1) 15. dubna 2011 Deci (Unanimous) 2 5:00

Články o bojovníkovi

Další články