Alexey Oleynik

The Boa Constrictor

Heavyweight 111 kg
Původ: Rusko Věk: 45 let Výška: 188 cm Klub: RusFighters MMA
Výhra 63 Prohra 18 Remíza 1

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Jared Vanderaa UFC 273: Volkanovski vs. Korean Zombie 9. dubna 2022 Subm (Neck Crank from Scarf Hold) 1 3:39
Prohra Sergey Spivak UFC Fight Night: Korean Zombie vs. Ige 19. června 2021 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Sergey Spivak UFC on ESPN 25 - Korean Zombie vs. Ige 19. června 2021 Decision 3 5:00
Prohra Chris Daukaus UFC Fight Night: Blaydes vs. Lewis 20. února 2021 KO/T (Knees and Punches (Standing TKO)) 1 1:55
Prohra Derrick Lewis UFC Fight Night: Lewis vs. Oleinik 8. srpna 2020 KO/T (Right Hook to Ground and Pound) 2
Výhra Fabricio Werdum UFC 249: Ferguson vs. Gaethje 9. května 2020 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Maurice Greene UFC 246: McGregor vs. Cerrone 18. ledna 2020 Subm (Armbar) 2 4:38
Prohra Walt Harris UFC on ESPN 4: Dos Anjos vs. Edwards 20. července 2019 KO/T (Flying Knee and Left Cross) 1
Prohra Alistair Overeem UFC on ESPN+ 7: Overeem vs. Oleinik 20. dubna 2019 KO/T (Knees and Ground and Pound) 1 4:45
Výhra Mark Hunt UFC Fight Night 136: Hunt vs. Oleinik 15. září 2018 Subm (Rear Naked Choke) 1 4:26
Výhra Junior Albini UFC 224: Nunes vs. Pennington 12. května 2018 Subm (Ezekiel Choke from Bottom) 1 1:45
Prohra Curtis Blaydes UFC 217: Bisping vs. St. Pierre 4. listopadu 2017 KO/T (Doctor Stoppage) 2 1:56
Výhra Travis Browne UFC 213: Romero vs. Whittaker 8. července 2017 Subm (Neck Crank) 2 3:44
Výhra Viktor Pesta UFC Fight Night 103: Rodriguez vs. Penn 15. ledna 2017 Subm (Ezekiel Choke) 1 2:57
Prohra Daniel Omielanczuk UFC Fight Night 91: McDonald vs. Lineker 13. července 2016 Deci (Majority) 3 5:00
Výhra Jared Rosholt UFC Fight Night 57: Edgar vs. Swanson 22. listopadu 2014 KO/T (Punch) 1 3:21
Výhra Anthony Hamilton UFC Fight Night 44: Swanson vs. Stephens 28. června 2014 Subm (Neck Crank) 1 2:18
Výhra Mirko Filipovic Legend 2: Invasion 8. listopadu 2013 Subm (Neck Crank) 1 4:42
Výhra Dion Staring ProFC 50 16. října 2013 Subm (Arm-Triangle Choke) 1 1:41
Výhra Jeff Monson Oplot Challenge 67: Revenge Match 20. června 2013 Subm (Rear-Naked Choke) 2 3:28
Výhra Tony Lopez Oplot Challenge 53: Cup Of Ukraine 2013 (Stage 3) 20. dubna 2013 Subm (Triangle Choke) 3 3:19
Výhra Leo Pla Oplot Challenge 43: Night Of Champions 16. března 2013 KO/T (Punches) 1 2:56
Výhra Martin Hudey Oplot Challenge 12: Ukrainian Police vs Czech Police 10. listopadu 2012 Subm (Rear-Naked Choke) 1 1:48
Výhra Mike Stewart WCMMA 1: Portugal vs. USA 15. září 2012 Subm (Ezekiel Choke) 2 1:03
Výhra Jerry Otto Oplot Challenge 2: Oleynik vs. Otto 13. května 2012 Subm (Ezekiel Choke) 1 2:20
Výhra Sergey Terezimov Oplot Challenge 1: The Beginning 25. března 2012 Subm (Armbar) 1 1:04
Prohra Jeff Monson M-1 Challenge 31 16. března 2012 Deci (Split) 3 5:00
Prohra Magomed Malikov Fight Stars: Oleg Taktarov Cup 2011 22. července 2011 KO/T (Punches) 1 2:39
Výhra Ernest Kostanyan Razdolie Cup 2011 26. června 2011 Subm (Rear-Naked Choke) 1 1:22
Prohra Neil Grove Bellator 29 16. září 2010 KO/T (Punches) 1
Výhra Mike Hayes Bellator 26 26. srpna 2010 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Thiago Santos Union Of Veterans: Cup Of Champions 2009 27. listopadu 2009 Subm (Ezekiel Choke) 1 4:22
Výhra Eddy Bengtsson Union Of Veterans: Cup Of Champions 2009 27. listopadu 2009 KO/T (Punches) 2 2:20
Prohra Michal Kita Union Of Veterans: Cup Of Champions 2009 27. listopadu 2009 KO/T (Punches) 1 1:17
Remíza Rogent Lloret M-1: Breakthrough 28. srpna 2009 Ends (Unanimous) 3 5:00
Výhra Sang Soo Lee M-1 Challenge 12: USA 21. února 2009 Subm (Ezekiel Choke) 2 4:27
Výhra Jessie Gibbs M-1 Challenge 11: Challenge Finals 2008 11. ledna 2009 Subm (Ezekiel Choke) 2 3:42
Výhra Islam Dadalov ProFC 4: President's Cup 25. října 2008 KO/T (Punches) 1 2:33
Výhra Abdulkhalik Magomedov ProFC 4: President's Cup 25. října 2008 Subm (Heel Hook) 1
Výhra Magomedbag Agaev ProFC 3: Heavyweight Grand Prix 2008 4. října 2008 Subm (Scarf Hold) 1 3:47
Výhra Telman Sherifov ProFC 3: Heavyweight Grand Prix 2008 4. října 2008 Subm (Guillotine Choke) 1
Výhra Oleg Kutepov ProFC 3: Heavyweight Grand Prix 2008 4. října 2008 Subm (Inverted Armbar) 1 1:21
Prohra Konstantyn Stryzhak CSFU: Champions League 13. září 2008 KO/T (Punches) 1 4:20
Výhra Makasharip Makasharipov CSFU: Champions League 13. září 2008 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Alexander Timonov M-1 Challenge 4: Battle On The Neva 2 27. června 2008 Subm (Ezekiel Choke) 1
Výhra Daniel Dowda KSW 9: Powrót Mistrzów 9. května 2008 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Chris Tuchscherer YAMMA Pit Fighting 1 11. dubna 2008 Deci (Unanimous)
Výhra Sherman Pendergarst YAMMA Pit Fighting 1 11. dubna 2008 Subm (Ezekiel Choke) 1 4:18
Výhra Ishkhan Zakharian Yaroslavl Open Championship 2007 14. prosince 2007 Subm (Armbar) 1 2:56
Výhra Gela Getsadze Yaroslavl Open Championship 2007 14. prosince 2007 KO/T (Punches) 1 1:48
Výhra Andrey Oleinik Yaroslavl Open Championship 2007 14. prosince 2007 Subm (Heel Hook) 1 1:30
Výhra Alavutdin Gadjiev Perm MMA Championship 2007 23. listopadu 2007 Subm (Arm-Triangle Choke) 1
Výhra Adlan Amagov Perm MMA Championship 2007 23. listopadu 2007 Subm (Ezekiel Choke) 1
Výhra Timur Gasanov Perm MMA Championship 2007 23. listopadu 2007 Subm (Arm-Triangle Choke) 1
Výhra Krzysztof Kulak KSW 8 10. listopadu 2007 Subm (Ezekiel Choke) 1 2:09
Výhra Karol Bedorf KSW 8 10. listopadu 2007 Subm (Triangle Choke) 1 2:34
Výhra Lukasz Wos KSW 8 10. listopadu 2007 Subm (Rear Naked Choke) 1 3:20
Výhra Shamil Nurmagomedov Legion Fight 1: Kudinov vs. Gerenava 20. října 2007 Subm (Neck Crank) 1
Prohra Chael Sonnen Bodog Fight: USA vs. Russia 2006 2. prosince 2006 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Ishkhan Zakharian Legion Fight: Black Sea Cup 2006 (Stage 3) 15. srpna 2006 Subm (Triangle Choke) 1 1:21
Výhra Magomed Sultanakhmedov Union Of Veterans: Cup Of Champions 2006 (Stage 1) 14. dubna 2006 Subm (Ezekiel Choke) 1
Výhra Shavkat Urakov Union Of Veterans: Cup Of Champions 2006 (Stage 1) 14. dubna 2006 Subm (Rear-Naked Choke) 1
Výhra Andrey Rudakov Union Of Veterans: Cup Of Champions 2006 (Stage 1) 14. dubna 2006 Subm (Triangle Choke) 1 2:41
Prohra Flavio Luiz Moura M-1: Middleweight Grand Prix 2004 9. října 2004 Subm (Rear-Naked Choke) 1 1:11
Výhra Marcelo Alfaya M-1: Middleweight Grand Prix 2004 9. října 2004 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Azred Telkusheev M-1 - Middleweight Grand Prix 27. srpna 2004 Submission 1 0:38
Výhra Ubaidula Chopolaev M-1 - Middleweight Grand Prix 27. srpna 2004 Submission 1 0:48
Výhra Ramin Tagiev M-1 - Middleweight Grand Prix 27. srpna 2004 Submission 1 2:03
Výhra Azred Telkusheev M-1: Russian Championship 2004 (Stage 1) 26. srpna 2004 Subm (Heel Hook) 1
Výhra Ubaidula Chopolaev M-1: Russian Championship 2004 (Stage 1) 26. srpna 2004 Subm (Rear-Naked Choke) 1
Výhra Ramin Tagiev M-1: Russian Championship 2004 (Stage 1) 26. srpna 2004 Subm (Rear-Naked Choke) 1 2:03
Výhra Igor Bondarenko Peresvit Cup 2001: Land Of Peresvit 7. prosince 2001 Subm (Rear-Naked Choke) 1 2:03
Výhra Gennadiy Matsigora Peresvit Cup 2001: Land Of Peresvit 7. prosince 2001 Subm (Triangle Choke) 1 2:25
Výhra Gennadiy Matsigora InterPride 3 16. května 1999 Subm (Armbar) 1 2:03
Výhra Vladimir Malyshev InterPride 3 16. května 1999 KO/T (Punches) 1 2:30
Výhra Clarence Thatch International Super Challenge 1998 16. března 1998 KO/T (Punches) 1 3:43
Prohra Leonid Efremov IAFC: Absolute Fighting Championship 2 (Day 1) 30. dubna 1997 Subm (Rear Naked Choke) 1 2:48
Výhra Sergei Akinin IAFC: Absolute Fighting Championship 2 (Day 1) 30. dubna 1997 Subm (Guillotine Choke) 1 1:09
Výhra Sergey Zalikhvatko Minamoto Cup 1996 10. listopadu 1996 KO/T (Punches) 1 1:52
Výhra Artem Kondratko Minamoto Cup 1996 10. listopadu 1996 Subm (Rear-Naked Choke) 1 4:09
Výhra Alexandr Kruglenko Minamoto Cup 1996 10. listopadu 1996 Subm (Rear-Naked Choke) 1 3:06
Prohra Walt Harris Please Wait... | Cloudflare KO 1 0:12

Články o bojovníkovi

Další články