Gadzhimurad Antigulov

Light Heavyweight 93 kg
Původ: Rusko Věk: 35 let Výška: 180 cm Klub: Gorets FT
Výhra 21 Prohra 10 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Vitor Petrino Salvo UAE Warriors 22 4. září 2021 KO/T 2 3:36
Prohra Maxim Grishin UFC Fight Night: Ortega vs. Korean Zombie 17. října 2020 KO/T (Punches) 2 4:58
Prohra Paul Craig UFC Fight Night: Whittaker vs. Till 25. července 2020 Subm (Triangle Choke) 1 2:06
Prohra Michal Oleksiejczuk UFC on ESPN+ 7: Overeem vs. Oleinik 20. dubna 2019 KO/T (Uppercut and Ground and Pound) 1
Prohra Ion Cutelaba UFC on FOX 30: Alvarez vs. Poirier 2 28. července 2018 KO/T (Punches and Elbows) 1 4:25
Výhra Joachim Christensen UFC 211: Miocic vs. Dos Santos 2 13. května 2017 Subm (Rear Naked Choke) 1 2:21
Výhra Marcos Rogerio de Lima UFC Fight Night 100: Bader vs. Nogueira 2 19. listopadu 2016 Subm (Guillotine Choke) 1 1:07
Výhra Muslim Makhmudov Absolute Championship Berkut 35: In Memory of Guram Gugenishvili 6. května 2016 Subm (Rear Naked Choke) 2 2:49
Výhra Jorge Luis Bezerra Absolute Championship Berkut 27: Tajikistan 20. prosince 2015 KO/T (Punches) 1 2:15
Výhra Cassio Barbosa de Oliveira ACB 20: Berkut Cup 2015 - Stage 5 14. června 2015 KO/T (Punches) 1
Výhra Artur Astakhov Union MMA Pro 2015 21. února 2015 Subm (Rear Naked Choke) 1
Výhra Hracho Darpinyan ACB 11: Fight Weekend (Day 2) 15. listopadu 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Ruslan Khaskhanov ACB 9: Berkut Cup 2014 - Stage 9 22. června 2014 KO/T (Punches) 1 3:53
Výhra Nikolai Boyarczuk ACB 7: Berkut Cup 2014 - Stage 7 18. května 2014 Subm (Guillotine Choke) 1
Výhra Mikhail Bureshkin ACB 6: Berkut Cup 2014 - Stage 6 20. dubna 2014 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:47
Výhra Ilya Kolodyazhny ACB 3: Berkut Cup 2014 - Stage 3 16. března 2014 KO/T (Punches) 1
Výhra Roman Ishchenko Oplot Challenge 96: USSR Championship - Stage 22 18. ledna 2014 Subm (Anaconda Choke) 1 1:25
Výhra Magomed Shakhrudinov VFC 2: Versia Fighting Championship 2 31. prosince 2013 Subm (Kneebar) 1 2:24
Výhra Muslim Tutaev VFC 2: Versia Fighting Championship 2 31. prosince 2013 Subm (Armbar) 1
Prohra Reinaldo da Silva Legion Fight 14: Russia vs. Brazil 27. dubna 2013 Subm (Armbar) 2 2:55
Prohra Viktor Nemkov M-1 Challenge 36: Confrontation In Mytishchi 8. prosince 2012 Subm (Guillotine Choke) 2 1:30
Prohra Abdul-Kerim Edilov Dictator Fighting Championship 1 28. června 2012 KO/T (Punches) 1 2:28
Výhra Dmitry Voitov M-1 Mix-Fighter: Season 2 - Stage 2 22. dubna 2012 Subm (Triangle Choke) 1
Výhra Jevgenij Lapin ProFC 35: Global Grand Prix (Stage 4) 7. října 2011 Subm (Armbar) 1 1:45
Výhra Igor Savelyev Boets Cup 2011 12. srpna 2011 Subm (Guillotine Choke) 1
Výhra Artur Korchemny Boets Cup 2011 12. srpna 2011 Subm (Armbar) 1
Výhra Igor Sliusarchuk Boets Cup 2011 12. srpna 2011 Subm (Armbar) 1
Výhra Sergey Filimonov M-1 Selection 2011 - European Tournament 1. dubna 2011 Submission 2 0:51
Výhra Sergey Filimonov M-1: European Selection 2011 31. března 2011 Subm (Guillotine Choke) 2
Prohra Adlan Amagov ProFC 9: Union Nation Cup (Stage 2) 25. září 2009 KO/T (Punches) 1 4:05
Prohra Maxim Grishin Please Wait... | Cloudflare Technical KO 2 4:58

Články o bojovníkovi