McGregor si vymyslel vlastní svátek, rivalovi se naopak místo přání k narozeninám vysmál

McGregor si vymyslel vlastní svátek, rivalovi se naopak místo přání k narozeninám vysmál Conor McGregor a jeho nástup do klece za ohromné podpory fanoušků. | zdroj: Profimedia

Dnešní datum je pro UFC doslova magické a historického úspěchu dosáhl 12. listopadu také bojovník Conor McGregor, není tedy divu, že jej fanouškům připomněl.

Dnes je tomu přesně 5 let, co se Conor McGregor stal prvním šampionem, který současně kraloval dvěma váhovým divizím UFC. Úspěchu dosáhl, když naprosto přejel Eddie Alvareze. Ani jeden z šampionských pásů ale nikdy neobhajoval, namísto toho se vydal pro mnohonásobně vyšší výplatu do ringu, kde stanul proti jednomu z nejúspěšnějších boxerů historie –⁠ Floydu MayWeatherovi, na kterého samozřejmě nestačil.

Ir se však rozhodl, že den svého největšího úspěchu, kterého dosáhl v ikonické Madison Square Garden v New Yorku, by se měl patřičně oslavit. Pravděpodobně se sklenkou své whisky Proper 12 pak zasedl také ke Twitteru, aby se podělil o své myšlenky se světem.

"Hej, blbci! Nicky. Titulová šance je má. Šťastný "Champ Champ" den, MMA. Muck," napsal nejprve a rýpl si zároveň do svých kolegů v lehké váze. 

"Je šílené, že 12. listopad je zároveň den, kdy se odehrálo první UFC. Úplně první turnaj. 1993. Pro náš sport je v tento den ve vzduchu nějaká divná krásná energie! Úvodní UFC! První galavečer v New Yorku! A byl také korunován první dvojitý šampion UFC! Jaký to den!" doplnil po chvíli další historické souvislosti.

A očividně rešerši nepodcenil, protože mu neunikly ani narozeniny slavného kolegy, namísto přání ho ale zkritizoval. Držitel titulu BMF pro největšího drsňáka je totiž podle něj pěkný srábek. "Také má dnes narozeniny Jorge Masvidal, ale je to d**ka, že zazdil ten fight proti Leonovi. Jdi do pr***e s tvým zraněním. Když podepíšeš zápas, tak bojuješ. Seberte mu ten pás, který nikdy nevyhrál," vyčítá populárnímu Gamebredovi. A nutno uznat, že na to má právo. Sám totiž zápas nikdy neodpískal a nastoupil klidně s utrženými vazy v koleni, překonal i problémy se zuby moudrosti, které ho týden před zápasem rozbolely.

A nebyl by to McGregor, kdyby si nezahrál také na módního policistu. "Štětka v županu. Dopr**e, co to vlastně mělo znamenat?" rýpl si do Masvidala, který se kdysi na veřejnosti objevil ve stejném Versace modelu jako on. Conor však vidí faux pas v tom, že se v čase, kdy jej Jorge oblékl, jednalo už o loňský model.

Jorge Masvidal a Conor McGregor mají podobný módní vkus Jorge Masvidal a Conor McGregor mají podobný módní vkus | zdroj: Profimedia

Pravděpodobně je za vším ale i snaha vytvořit podhoubí pro vzájemný zápas. O tom se v minulosti dost spekulovalo, Dana White ho však nekompromisně smetl ze stolu. V té době by byl McGregor oproti Masvidalovi zřejmě ve velké váhové nevýhodě, jenže Ir v průběhu rekonvalescence zlomené nohy hodně posiloval horní polovinu těla a podle fotek slušně nabral svalovou hmotu. Možná by tedy před návratem do lehké váhy, dal raději přednost money-fightu s "Gamebredem" o pás BMF (baddest motherfucker), který by určitě přitáhl spoustu pozornosti i u široké veřejnosti, neboť oba už jsou v podstatě celebrity i mimo svět MMA.

Zdroje:  Twitter Conor McGregor

Nejnovější články